начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот toshko87 » 30 Ное 2012, 23:11

euribor написа:
boy1963 написа:
12341234 написа:boy 1963 от къде разбра каква ти е оценката от интервюто? Обадиха ли ти се или ти им се обади? :)

Получих препоръчано писмо с резултатите на всички , явили се на интервю във Варна. Минималния резултат от 4,00 прескачат само 3-ма, но те най- вероятно го знаят отдавна, това са: Мартин Руженов, Петър Савов и Тодор Николов. А за резултатите от тестовете се обадих на тел.0298594068 :idea:


Трима? Е конкурса нали е за 4 места инспектор АМ - по 2 за Шумен и Добрич.

Не го знаехме отдавна точно преди 3 дни получих обаждане, че съм класиран.
toshko87
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Ное 2012, 19:13

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот toshko87 » 30 Ное 2012, 23:18

Форума адски много ми помогна. Благодаря на всички, които са писали. Късмет и успех при следващите конкурси. Мога да ви гарантирам, че и аз мислех,че местата се знаят предварително, но аз съм пример, че това не е така.Не се отказвайте това ми беше 7 изпит и 4 интервю за държавна служба, но най-накрая успях.
toshko87
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Ное 2012, 19:13

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот boy1963 » 01 Дек 2012, 10:29

Не го знаехме отдавна точно преди 3 дни получих обаждане, че съм класиран.[/quote]

ТРИ дни :!: , а ние продължавахме да си чакаме още 2, но никой от вас не намери за нужно да сподели, докато на прочете моята провокация, сякаш се чуствахте гузни. Ако аз бях сред класираните щях да се похваля веднага, защото щях да се гордея с успеха си. Поздравления за класирането успех в курса и после в работата :) Много ми е любопитно, какви са резултатите ти на тестовете?
boy1963
Младши потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: 24 Авг 2012, 19:59

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот zxzxxxx » 05 Дек 2012, 02:25

Здравейте колеги :)
От отдавна не съм писал тук. Случайно влязох, прочетох коментарите и реших да ви напиша за какво става въпрос. Кандидатствах, приеха ме и в момента съм на обучение. Първо ще си позволя да ви кажа, да не вярвате на градските легенди за масовата корупция в митниците. По мое виждане този процес е ограничен до минимум. Конкурса протича съвсем честно, поне при мен беше така. Подчертавам - нямам никакви връзки! За обучението мога да кажа следното - няма нищо общо със средното образование, нито с висшето. Доста по-сложно е. Огромен материал, предаден за кратко време, който трябва да се усвои в най-малки подробности. Трябва да се чете всеки ден, иначе не може да се навакса. И накрая, ако не изкараш четворка си те късат абсолютно, а ако те скъсат на финалния изпит, трябва да им върнеш едни 1800 лв. Според мен не са пропорционални изискванията за заемането на длъжността (всичките тези конкурси и изпити) и това което ти предлагат като заплата в последствие. Затова мога да кажа на неуспялите да влязат в системата, да не съжаляват чак толкова много. Може да си намерят нещо по-добро. А на тези които искат да станат митничари, ще им пожелая успех при преодоляване на трудностите, за влизане в системата :)
zxzxxxx
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 07 Авг 2012, 11:06

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот boy1963 » 06 Дек 2012, 09:12

zxzxxxx, мисля че си абсолютно прав, че не трябва да съжаляваме затова, че не са ни приели в митницата. :wink: Ето аз например с двете си дипломи за више образование, техническо и икономическо, с високите си резултати на тестовете за митницата, в крайна сметка на 15.12. заминавам да работя в една чехска пералня ( В Карлови Вари) за 5лв.(65 крони) на час. :shock: Като едновременно с това оставям съпругът си който е с операция на мозъка и с 93% инвалидност на божията воля, както и 87 годишните му родители, ( дядото с карцином на простатата) :P . Само защото 2-те госпожи от центалното управление , които участваха в комисиите решиха да се излигавят... Е да се надяваме поне на божията справедливост и нека бог да съди, и да отсъжда, и да дава на всекиму заслуженото.......
boy1963
Младши потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: 24 Авг 2012, 19:59

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот didi56 » 06 Дек 2012, 12:21

zxzxxxx написа:Здравейте колеги :)
От отдавна не съм писал тук. Случайно влязох, прочетох коментарите и реших да ви напиша за какво става въпрос. Кандидатствах, приеха ме и в момента съм на обучение. Първо ще си позволя да ви кажа, да не вярвате на градските легенди за масовата корупция в митниците. По мое виждане този процес е ограничен до минимум. Конкурса протича съвсем честно, поне при мен беше така. Подчертавам - нямам никакви връзки! За обучението мога да кажа следното - няма нищо общо със средното образование, нито с висшето. Доста по-сложно е. Огромен материал, предаден за кратко време, който трябва да се усвои в най-малки подробности. Трябва да се чете всеки ден, иначе не може да се навакса. И накрая, ако не изкараш четворка си те късат абсолютно, а ако те скъсат на финалния изпит, трябва да им върнеш едни 1800 лв. Според мен не са пропорционални изискванията за заемането на длъжността (всичките тези конкурси и изпити) и това което ти предлагат като заплата в последствие. Затова мога да кажа на неуспялите да влязат в системата, да не съжаляват чак толкова много. Може да си намерят нещо по-добро. А на тези които искат да станат митничари, ще им пожелая успех при преодоляване на трудностите, за влизане в системата :)


виж си лс
didi56
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Ное 2012, 16:56

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот zxzxxxx » 06 Дек 2012, 23:35

Здравейте,
Извинявам се, че не отговарям на лични съобщения. Ако някой има въпроси към мен, да ги зададе тук, във форума и ако сметна за удачно ще отговоря. Да е живо и здраво името на всички които празнуват днес. Честит Никулден :)
zxzxxxx
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 07 Авг 2012, 11:06

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот obezs » 20 Дек 2012, 10:23

някой ,който е минал по пътя след успешно издържано интервю ,може ли да сподели какво следва.искам да кажа ,че наистина не изглежда логично след всички тези изисквания да се работи за заплата 540 лева чисти .при това ако ,човек се откаже следват и санкции по връщане на средства :( .бихте ли споделили моля!зщото цялото това тичане изглежда у всеки кандидат е продиктувано от стария битовизъм ,че митничарите са си доста богата прослойка в обществото ,а как са ставали всички знаем .а нали искаме да реформираме системата ??моля споделете и други мнения по въпроса ,как със минимални заплати се стимулират сериозни служители за борба с негативните явления в тази сфера?
obezs
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Дек 2012, 10:09

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот boy1963 » 20 Дек 2012, 19:42

За останалите не знам, аз кандидатстбах, защото исках да остана да живея в България и до сега не съм разполагала с много пари,а съм доволна от това, което съм постигнала, но комисиятя не ме удобри. Явно профилът ми не отгобаря на общоприетият за корумпираният служител :mrgreen:
boy1963
Младши потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: 24 Авг 2012, 19:59

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот mypoints » 18 Яну 2013, 11:05

boy1963 написа:... Само защото 2-те госпожи от центалното управление , които участваха в комисиите решиха да се излигавят... Е да се надяваме поне на божията справедливост и нека бог да съди, и да отсъжда, и да дава на всекиму заслуженото.......


Здравейте, обикновено не се включвам в обсъждането на персонажи, членове на конкурсни или изпитни комисии - най-малко защото това е път в задънената улица “някой друг ми е виновен за неуспехите; космоса ми е крив или това грозде е кисело“, но понякога са налице обстоятелства които са меко казано срамни.

Всъщност за неща като тези следва да се говори, те трябва да бъдат казвани на висок глас.

Вземам отношение като кандидат в конкурсна процедура за длъжността младши митнически инспектор.

Двете госпожички на възраст, за които пишеш, се казват Елена Кирилова и Маргарита Германова.
:arrow: http://www.mitnici.eu/?action=n&id=12950

на снимката е Елена Кирилова,
mypoints
Потребител
 
Мнения: 161
Регистриран на: 27 Ное 2005, 14:58

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот tiesto » 18 Яну 2013, 14:14

Тя самата позиция, за която се явявате носи повече негативи, отколкото ползи, ама...
Similia similibus curantur.
Аватар
tiesto
Потребител
 
Мнения: 181
Регистриран на: 21 Ное 2009, 20:43

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот mypoints » 18 Яну 2013, 18:52

mypoints написа:
boy1963 написа:... Само защото 2-те госпожи от центалното управление , които участваха в комисиите решиха да се излигавят... Е да се надяваме поне на божията справедливост и нека бог да съди, и да отсъжда, и да дава на всекиму заслуженото.......


Здравейте, обикновено не се включвам в обсъждането на персонажи, членове на конкурсни или изпитни комисии - най-малко защото това е път в задънената улица “някой друг ми е виновен за неуспехите; космоса ми е крив или това грозде е кисело“, но понякога са налице обстоятелства които са меко казано срамни.

Всъщност за неща като тези следва да се говори, те трябва да бъдат казвани на висок глас.

Вземам отношение като кандидат в конкурсна процедура за длъжността младши митнически инспектор.

Двете госпожички на възраст, за които пишеш, се казват Елена Кирилова и Маргарита Германова.
:arrow: http://www.mitnici.eu/?action=n&id=12950

на снимката е Елена Кирилова,


продължавам мисълта си, като казвам, че присъствието на посочените лица на частта от конкурсната процедура наречена - събеседване с кандидатите успешно издържали писмените тестове /да припомним 3 наброй с успеваемост над 70 %/, е едно от най-мазните петна които Агенция Митници можа да намаже върху себе си.
mypoints
Потребител
 
Мнения: 161
Регистриран на: 27 Ное 2005, 14:58

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот Xitap » 26 Фев 2013, 12:57

Аз се реших пак да пробвам за АМ в Свиленград за тоя 15 бр. конкурса (то май е за всички под контрола на ТМУ Свиленград). Ще видим какво ще стане, досега 3 пъти се видях с интервюиращите, все бях м/у 3.80 и 3.90 като резултат :) Та сега ще ми е повече на майтап работата.
Xitap
Младши потребител
 
Мнения: 79
Регистриран на: 08 Ное 2007, 01:37

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот vanci86 » 12 Мар 2013, 10:01

Xitap написа:Аз се реших пак да пробвам за АМ в Свиленград за тоя 15 бр. конкурса (то май е за всички под контрола на ТМУ Свиленград). Ще видим какво ще стане, досега 3 пъти се видях с интервюиращите, все бях м/у 3.80 и 3.90 като резултат :) Та сега ще ми е повече на майтап работата.


Успех на явяващите се за Свиленград,Xirap ще си включиш ли личните да ти кажа нещо?
vanci86
Младши потребител
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Юли 2012, 14:25

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот Xitap » 13 Мар 2013, 09:23

vanci86 пуснах ги и ти писах.
Xitap
Младши потребител
 
Мнения: 79
Регистриран на: 08 Ное 2007, 01:37

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот vanci86 » 13 Мар 2013, 10:58

Xitap написа:vanci86 пуснах ги и ти писах.

Здрасти току-що исках да ти пратя лично,но нещо не става!
vanci86
Младши потребител
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Юли 2012, 14:25

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот igra4a » 16 Мар 2013, 21:18

Здравейте,ще сподели ли някои как е минало вчера и днес? :D :D :D
igra4a
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 17 Сеп 2012, 21:02

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот to4kaitire » 27 Мар 2013, 17:09

Здравейте, някой ще се явява ли другата седмица на тест за Инспектор пътнически/ товарни превози в София?
to4kaitire
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Мар 2013, 17:05

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот igra4a » 28 Мар 2013, 12:58

Здрасти,аз ще ходя,ти на коя дата и от колко часа си?Включи си личните съобщения!
igra4a
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 17 Сеп 2012, 21:02

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот to4kaitire » 28 Мар 2013, 13:28

В първата група съм - в понеделник от 09. Чудя се още дали да отида
to4kaitire
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Мар 2013, 17:05

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron