начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Конкурс за помощник-нотариус по заместване 2013

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Конкурс за помощник-нотариус по заместване 2013

Мнениеот helen » 12 Окт 2013, 18:43

Привет колеги :) Доста се поразрових из форума, но такава тема не намерих..., а конкурсът наближава със страшнА сила :) Бих желала ако някой се е явявал последните години- да сподели опит, и ако е възможно и помни- да пусне някой от казусите, или поне да каже от къде да намеря примерни казуси. Много благодаря предварително и се извинявам, ако вече има такава тема, а аз съм я пропуснала :) Хубав ден /вечер/ на всички :))))
helen
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 30 Май 2006, 12:11
Местоположение: Плевен

Re: Конкурс за помощник-нотариус по заместване 2013

Мнениеот helen » 29 Окт 2013, 20:46

Привет на всички :) Предвид огромния интерес към настоящата тема, както и стотиците коментари... освен да пожелая късмет и успех на всички, които ще се явяват, и на мен, друго не ми остава :)))))) Беше ми приятно да си комуникирам със себе си :)) Лека вечер :)
helen
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 30 Май 2006, 12:11
Местоположение: Плевен

Re: Конкурс за помощник-нотариус по заместване 2013

Мнениеот amarant » 31 Окт 2013, 00:13

Няма нищо чудно, че никой не взема отношение. В България има около 600 нотариуса,от които може би около 30 процента имат помощници по заместване. Всички са буквално затиснати от работа, така че не вярвам да имат време да четат из лекса :? С други думи, това не е масов конкурс и хората, които имат опит с такива конкурси са твърде малко. Това което мога да кажа, е че не ми е известен случай някой нотариус да е искал да си има помощник по заместване и да не го е получил. Надявам се изпита да мине леко и можеш да си сигурна, че ще го вземеш. Пожелавам успех... :)
amarant
Младши потребител
 
Мнения: 50
Регистриран на: 21 Юни 2013, 22:54

Re: Конкурс за помощник-нотариус по заместване 2013

Мнениеот helen » 31 Окт 2013, 01:03

:)е все пак е нещо :)))) далеч съм от мисълта, че седят и четат из форумите... предполагам, че и другите, които пишат тук имат достатъчно работа, но все пак влизат от време на време. Няма значение де :))) За мен е важен този конкурс, и се надявах някой да сподели опит, както става при другите теми. Благодаря ти все пак :)))) Лека вечер :)
helen
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 30 Май 2006, 12:11
Местоположение: Плевен


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron