начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

За нямащите време

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


За нямащите време

Мнениеот retro_classics » 18 Мар 2015, 08:45

За нямащите време да се подготвят за предстоящия изпит за нотариуси, предлагам пълна разработка на темите. Разработила съм всичките 50 /петдесет/ въпроса посочени в Наредба № 36 за условията и реда за провеждане на конкурса за нотариуси и актуализирани с уредбата към 2015г. Разработвам ги от няколко месеца. Работила съм като помощник-нотариус няколко години и съм се съобразила и с практиката по някои от въпросите. Темите съм ги разработвала за себе си, тъй като мислих да кандидатствам на предстоящия конкурс. Обемът им е 378 листа. Цена – 100 лева. Гарантирам, че разработката ще Ви свърши чудесна работа. Материята е доста обемна и е пръсната в различни нормативни документи. Това ще Ви отнеме доста време за търсене, отсяване на информацията и подготовка. Моята разработка е в напълно синтезиран вид. Направо за четене и бърза подготовка в електронен вариант, за да можете ако желаете и вие да си добавяте информация върху тях. За повече информация: Мобилен: 0888 26 99 05 или на мейл: temi_konkurs@abv.bg. Успех на всички, които ще вземат участие в конкурса !!!
retro_classics
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Фев 2015, 14:53

Re: За нямащите време

Мнениеот bird_of_paradise » 18 Мар 2015, 14:50

:roll: ... аз пък ще се отклоня от меркантилизма намерил благотворна почва в този сайт и ще пусна нещо човешко от Ели Михлер за "нямащите време":

Не ти желая всички дарове –
Желая ти това, което повечето нямат.
Желая ти време да се радваш, да се смееш.
Използвай го и можеш да спечелиш!
Желая ти време за действие и размисъл,
Време не само за теб, но и за другите.
Не ти желая време за бързане и тичане –
А време да бъдеш щастлив.
Не ти желая време, което просто да убиваш.
Иска ми се да ти остане в излишък.
Като време за удивление и вяра, вместо
непрекъснато да гледаш часовника.
Желая ти време да достигнеш звездите
И време да пораснеш, да узрееш.
Желая ти време отново да мечтаеш, да се влюбиш
Желая ти време да откриеш себе си
Да приемаш всеки ден и час за щастие.
Пожелавам ти и време да прощаваш.

Желая ти да имаш време да живееш!
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron