начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Питане относно нарушена пробация!

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Питане относно нарушена пробация!

Мнениеот allroy » 11 Ное 2016, 11:35

Здравейте!имам един въпрос,наруших пробацията като се явих два пъти в нетрезво състояние и сега ме предложиха на районен съд Пловдив да се замени наказанието с лишаване от свобода или лечение,според вас кое решение е по вероятно?Благодаря ви предварително!
allroy
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 28 Юни 2014, 15:40

Re: Питане относно нарушена пробация!

Мнениеот svettoslav » 11 Ное 2016, 11:40

Замяната се прави от окръжен съд . Не от районен.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: Питане относно нарушена пробация!

Мнениеот allroy » 12 Ное 2016, 12:57

Извинявам се за грешката,става въпрос за окръжен съд Пловдив,каква е вероятността да ме осъдят с лишаване от свобода като ми остава 1год. от пробацията и колко ще трябва да лежа?
allroy
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 28 Юни 2014, 15:40

Re: Питане относно нарушена пробация!

Мнениеот allroy » 24 Ное 2016, 14:05

Няма ли кой да ми отговори колко се лежи 1 год.от пробацията?
allroy
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 28 Юни 2014, 15:40

Re: Питане относно нарушена пробация!

Мнениеот ivanov_p » 24 Ное 2016, 14:35

Проблемът е, че си в ОС, Пловдив, а там може и на доживот да те осъдят. Явяваш се, по възможност трезвен и каквото дадат.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Питане относно нарушена пробация!

Мнениеот allroy » 18 Яну 2017, 10:33

Проблема е че някои хора не разбират че за дребно нарушение ако те вкарат в затвора излизаш по голям престъпник!!!
allroy
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 28 Юни 2014, 15:40

Re: Питане относно нарушена пробация!

Мнениеот allroy » 22 Яну 2017, 11:42

Искам да ви питам има ли смисъл да хващам адвокат или да остана с служебен,имам още документи(епикриза) от клиниката в която лежах колко време ще има той за да се запознае с тях?п.п.Делото ми е на 14 февруари,късно ли е вече за частен адвокат?
allroy
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 28 Юни 2014, 15:40

Re: Питане относно нарушена пробация!

Мнениеот allroy » 25 Яну 2017, 10:20

Кажете някой сайт където може да ми отговорят адекватно на моя прост въпрос?Аз съм се явил на подписка в опианено състояние в резултат че отказвам алкохола използвам медикаменти изписани ми от психиатрична клиника,от пробационната служба ме съдят че съм се явил в нетрезво състояние и сега искат да заменят пробацията с лишаване от свобода като имам епикризи от съответните лечебни заведения!как да постъпя в тази ситуация?
allroy
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 28 Юни 2014, 15:40

Re: Питане относно нарушена пробация!

Мнениеот bestman » 04 Фев 2017, 03:10

Трябва да докажете пред съда, че сте бил под влияние на хапчета и медикаменти, които са Ви предписани.
В този случай е възможно да Ви изпратят за принудително лечение, като предполагам ще се брои еквивалентно на затвор.

Успех
bestman
Потребител
 
Мнения: 203
Регистриран на: 16 Сеп 2012, 16:01

Re: Питане относно нарушена пробация!

Мнениеот allroy » 07 Мар 2017, 10:22

На делото ми предложиха 6 м. лишаване от свобода при първоначален общ режим,казах че ще обжалвам но по късно размислих да не обжалвам,сега като изтече 14 дневния срок какво следва?
п.п.Какво е общ режим?
allroy
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 28 Юни 2014, 15:40


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


cron