начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Домашен арест

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Домашен арест

Мнениеот dani6656 » 31 Дек 2016, 23:53

Здравеите интересувам се ,
ако е вьзможно някои да ме насочи или посьветва ..вьзможно ли е ако излежаваш присьда в затвора след това тя да премине в домашен арест?
Ще сьм ви наистина изскл. благодарна ако някои ми отговори професионално и ме посьветва какви са условията за да се случи това!
Благодаря ви!!!
dani6656
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Дек 2016, 23:38

Re: Домашен арест

Мнениеот teogeo » 01 Яну 2017, 17:34

dani6656 написа:Здравеите интересувам се ,
ако е вьзможно някои да ме насочи или посьветва ..вьзможно ли е ако излежаваш присьда в затвора след това тя да премине в домашен арест?
Ще сьм ви наистина изскл. благодарна ако някои ми отговори професионално и ме посьветва какви са условията за да се случи това!
Благодаря ви!!!


НЕ! Единственото, което е "възможно" е т.нар. "предсрочно освобождаване". Прочетете си за него в НПК (Глава 35).
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Домашен арест

Мнениеот chinchilla » 02 Яну 2017, 16:48

Възможно е
snooker, chinchillas, STARGATE & Alfa Romeo
Аватар
chinchilla
Потребител
 
Мнения: 338
Регистриран на: 16 Юли 2011, 21:34

Re: Домашен арест

Мнениеот teogeo » 02 Яну 2017, 18:55

chinchilla написа:Възможно е


да чуем...
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Домашен арест

Мнениеот teogeo » 05 Яну 2017, 15:26

Хайде, де... Слушаме как става това - седиш си в затвора и изведнъж отиваш да си го доизлежиш като домашен арест.
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Домашен арест

Мнениеот teogeo » 08 Яну 2017, 00:02

Ясно.... мълчанието на агнетата :)

Много обичам така някой шанаджия, картаджия (скимирвач), сводник или дребен крадец, като потърка малко наровете в някой следствен арест, поразлисти НПК-то, чуе два-три лафа от адвоката си и после си въобразява, че е усвоил материята в дълбочина. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Домашен арест

Мнениеот chinchilla » 08 Яну 2017, 12:34

Телефонът не ми е дописал поста, а не съм влизал от седмица
Исках да напиша - възможно е, но не в България.
Явно съм изял края на изречението, изнинявам се.
snooker, chinchillas, STARGATE & Alfa Romeo
Аватар
chinchilla
Потребител
 
Мнения: 338
Регистриран на: 16 Юли 2011, 21:34


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


cron