начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

притеснена за един приятел

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


притеснена за един приятел

Мнениеот gergana1914 » 07 Май 2017, 13:24

Здравейте изивнявам се предварително ако темата не е направилното място . Накратко под 18 години съм както и моя приятел за когото става дума . Случката е бил е в дискотека и си тръгва преди другите около 2-3 защото е бързал. в другите от компанията е нямало достатъчно пари и са решили да тръгнат без да платят ... става дума за около 20лева . Повреме на случката всички са били на 16 . Станало е преди около година и от тогава нито от полицията са ги търсили нито нищо. Срам ги е да отидат на място и да кажат за случката и да си платят . Какво да правят има ли риск да ги заведът под наказателна отговорност или щом са били под 18 по време на деяянието няма как да ги съдят ? моля за сериозни отговори доста съм притеснена както и те ...
gergana1914
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Май 2017, 13:17

Re: притеснена за един приятел

Мнениеот gergana1914 » 07 Май 2017, 18:15

моля за отговор какво да правиме? Да отидеме да се извиниме защото нямам идея дали ги търсят или не са разбрали даже , колко време е давността на такова проявление
gergana1914
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Май 2017, 13:17

Re: притеснена за един приятел

Мнениеот ivanov_p » 07 Май 2017, 21:46

Нищо няма да стане, не се притеснявайте, но могат да платят и да спят спокойно.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: притеснена за един приятел

Мнениеот gergana1914 » 07 Май 2017, 22:15

Благодаря! дано сте прав . ако може и други мнения да чуя ще съм благодарна !
gergana1914
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Май 2017, 13:17

Re: притеснена за един приятел

Мнениеот doc03 » 07 Май 2017, 23:41

А до сега, през тази година, не бяхте ли доста притеснена? Или си имате някакъв свой си, давностен срок на спокойствие?
Странно ...
ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24

Re: притеснена за един приятел

Мнениеот gergana1914 » 08 Май 2017, 10:08

наскоро ми споделиха за случката
gergana1914
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Май 2017, 13:17


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта


cron