начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Необходими документи за регистрация на ЕООД

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Необходими документи за регистрация на ЕООД

Мнениеот cvetomila_ivanova » 11 Фев 2017, 12:34

Здравейте.
Искам да регистрирам ЕООД, бях в агенция по вписванията и ми казаха, че е нужно да си изтегля следните документи: Учредителен акт, Протокол и Съгласие - образец от подпис. Открих в интернет комплект документи - актуални към януари 2016, но не съм сигурна, че са актуални и към момента, имайки предвид направените промени в ТЗ от края на декември 2016.
Молбата ми е, ако някой може да ми каже откъде да изтегля необходимия ми набор от документи, актуални към момента за регистрация на ЕООД.
Благодаря предварително.
cvetomila_ivanova
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 09 Май 2014, 20:05

Re: Необходими документи за регистрация на ЕООД

Мнениеот teogeo » 13 Фев 2017, 01:38

cvetomila_ivanova написа:Здравейте.
Искам да регистрирам ЕООД, бях в агенция по вписванията и ми казаха, че е нужно да си изтегля следните документи: Учредителен акт, Протокол и Съгласие - образец от подпис. Открих в интернет комплект документи - актуални към януари 2016, но не съм сигурна, че са актуални и към момента, имайки предвид направените промени в ТЗ от края на декември 2016.
Молбата ми е, ако някой може да ми каже откъде да изтегля необходимия ми набор от документи, актуални към момента за регистрация на ЕООД.
Благодаря предварително.


http://www.brra.bg/ContentManagement.ra?contentType=2
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Необходими документи за регистрация на ЕООД

Мнениеот cvetomila_ivanova » 11 Мар 2017, 16:13

Благодаря!
cvetomila_ivanova
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 09 Май 2014, 20:05


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron