начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Фирмен печат

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Фирмен печат

Мнениеот gridiron » 18 Апр 2017, 14:32

Исус Възкреси!

Фирмата  ЕООД след като се преобразува в ООД ,не е променяла фирменият си печат 

ГФО и др документи на ООД,се подпечатват с печата  на тогавашното ЕООД !

Щом в  ТР приемат документите подпечатани с печата на ЕООД ,значи е нормално .така ли е ?
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28

Re: Фирмен печат

Мнениеот neutralen » 18 Апр 2017, 21:16

Имаш ООД, пък нямаш пари за нов печат ? :shock:
neutralen
Активен потребител
 
Мнения: 2634
Регистриран на: 12 Фев 2012, 22:03

Re: Фирмен печат

Мнениеот gridiron » 18 Апр 2017, 23:31

neutralen написа:Имаш ООД, пък нямаш пари за нов печат ? :shock:

А трябва ли да го имам новия печат ? И защо на чиновниците в ТР не им прави впечетление ?
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28

Re: Фирмен печат

Мнениеот eurolinker » 24 Апр 2017, 14:10

По-правилно е да се каже "А трябва ли ми нов печат?", ама ти сигурно ползваш гугъл транслейт :mrgreen:
пИчат не е нужен...чувал съм някъде така да казват, ама май не беше в ТР...Или пък там ли беше?
Actio cum Deliberatio
eurolinker
Потребител
 
Мнения: 711
Регистриран на: 15 Яну 2010, 15:55

Re: Фирмен печат

Мнениеот gridiron » 28 Апр 2017, 12:25

eurolinker написа:По-правилно е да се каже "А трябва ли ми нов печат?", ама ти сигурно ползваш гугъл транслейт :mrgreen:
пИчат не е нужен...чувал съм някъде така да казват, ама май не беше в ТР...Или пък там ли беше?


Неси само ти да не знаеш за печата В ТР каките също не знаят и не ги интересува документа с какъв печат е потпечатан. Важното е било пред тях да стои човек. не робот

Невиждам къде съм написал "пичат"?
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron