начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Обжалване на решение на ВКС



Обжалване на решение на ВКС

Мнениеот bijuto1980 » 17 Мар 2012, 16:24

Касае се за Решение на ВКС при което въпреки изискванията на закона , че към всяко самостоятелно жилище има прилежащо санитарно помещение–през 21век двете състествуващи санитарни помещения на етажа на многофамилна наследствена къща се присъждат на едно от жилищата , а другото самостоятелно жилище е оставено без санитарен възел.При това то е строено през 1948/1949 год.- с гредоред – и няма канализация . Санитарните помещения са изградени на стълбищната площадка на етажа. Искът е по чл.108 от ЗС и въпреки , че при Протокола за съдебна делба – спогодба по гр. Дело от 1966 год. на наследодателите ни , на никой наследник не са предоставени сервизни помещения и входни антрета /което между другото отбелязва в мотивите си и ВКС – но без да го вземе впредвид при постановяване на Решението/ отсъжда несправедливо , като лишава едното от жилищата от тоалетна и баня ,а другото жилище придобива две тоалетни и две бани . Има още грешки и порочности в мотивите – ако можете да ми помогнете по някакъв начин да се преразгледа делото или отмени решението - ще ви предоставя всички документи . Решение на ВКС е окончателно и не подлежи на обжалване , но не вярвам , че е възможно това да е вярно , при условие , че Уважаемите Върховни Съдии изглежда дори не са прочели внимателно документите по делото , тъй като в мотивите си объркват собствеността на ищеца с тази на ответника .Възможно ли е Решението на ВКС да се обжалва в ЕС - какъв е начина , необходими ли са много средства - тъй като възможностите ми са ограничени и бихте ли ме насочили към подходящ адвокат. Предварително благодаря ! Между другото ищецът е много близък с бившият министър на правосъдието Теодосий Симеонов.
bijuto1980
Младши потребител
 
Мнения: 44
Регистриран на: 27 Сеп 2007, 14:33

Назад към Право на ЕС


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron