начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Обжалване на решение на ВКС



Обжалване на решение на ВКС

Мнениеот bijuto1980 » 17 Мар 2012, 16:24

Касае се за Решение на ВКС при което въпреки изискванията на закона , че към всяко самостоятелно жилище има прилежащо санитарно помещение–през 21век двете състествуващи санитарни помещения на етажа на многофамилна наследствена къща се присъждат на едно от жилищата , а другото самостоятелно жилище е оставено без санитарен възел.При това то е строено през 1948/1949 год.- с гредоред – и няма канализация . Санитарните помещения са изградени на стълбищната площадка на етажа. Искът е по чл.108 от ЗС и въпреки , че при Протокола за съдебна делба – спогодба по гр. Дело от 1966 год. на наследодателите ни , на никой наследник не са предоставени сервизни помещения и входни антрета /което между другото отбелязва в мотивите си и ВКС – но без да го вземе впредвид при постановяване на Решението/ отсъжда несправедливо , като лишава едното от жилищата от тоалетна и баня ,а другото жилище придобива две тоалетни и две бани . Има още грешки и порочности в мотивите – ако можете да ми помогнете по някакъв начин да се преразгледа делото или отмени решението - ще ви предоставя всички документи . Решение на ВКС е окончателно и не подлежи на обжалване , но не вярвам , че е възможно това да е вярно , при условие , че Уважаемите Върховни Съдии изглежда дори не са прочели внимателно документите по делото , тъй като в мотивите си объркват собствеността на ищеца с тази на ответника .Възможно ли е Решението на ВКС да се обжалва в ЕС - какъв е начина , необходими ли са много средства - тъй като възможностите ми са ограничени и бихте ли ме насочили към подходящ адвокат. Предварително благодаря ! Между другото ищецът е много близък с бившият министър на правосъдието Теодосий Симеонов.
bijuto1980
Младши потребител
 
Мнения: 44
Регистриран на: 27 Сеп 2007, 14:33

Назад към Право на ЕС


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron