начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

при делба на наследствен имот

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


при делба на наследствен имот

Мнениеот mitaka_25 » 15 Яну 2014, 22:06

Привет
Обръщам се към вас знаещите ,ако е възможно да ме отговорите на един въпрос
Става дума за един имот на който съм наследник,майка ми е имала първи брак който е приключил 1976г със смъртта на съпруга и , от този си брак аз имам сестра . Аз съм роден през 1979 година в същата година майка ми е сключила брак с баща ми ,през 1986 г майка ми и сестра ми преминават през съдебна делба като на сестра ми и е изплатен дела от къщата която двете с майка ми наследяват от покойния и съпруг и по този начин майка ми става наследник та питането ми е баща ми би ли могъл да има някакви претенции към този имот.
mitaka_25
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Яну 2014, 21:52

Re: при делба на наследствен имот

Мнениеот sunrise » 17 Яну 2014, 22:25

Да, щом майка Ви е наплатила на сестра Ви пари по време на брака.
sunrise
Активен потребител
 
Мнения: 3621
Регистриран на: 04 Юни 2007, 14:34

Re: при делба на наследствен имот

Мнениеот lanfear » 30 Яну 2014, 18:07

Но само до размера на едната втора, която е наплатена. Другата си е наследство.
lanfear
Потребител
 
Мнения: 182
Регистриран на: 15 Юли 2009, 09:40


Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron