начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Ако не спазя точка от договор

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Ако не спазя точка от договор

Мнениеот ani_78 » 20 Авг 2014, 15:29

Здравейте ,
Моля за съвет :
В договор за ипотечен кредит пише :
при предсрочно погасяване на кредита , кредитополучателя е длъжен 10 дни преди постъпване на парите по сметката , да уведоми Банката .
Та въпроса ми е : Ако не уведомя Банката и погася кредита , какви могат да бъдат последствията за мен - в случай , че ме съдят ?

Благодаря Ви предварително !
ani_78
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Юли 2014, 12:03

Re: Ако не спазя точка от договор

Мнениеот ilian_todorov » 23 Авг 2014, 13:14

ani_78 написа:Здравейте ,
Моля за съвет :
В договор за ипотечен кредит пише :
при предсрочно погасяване на кредита , кредитополучателя е длъжен 10 дни преди постъпване на парите по сметката , да уведоми Банката .
Та въпроса ми е : Ако не уведомя Банката и погася кредита , какви могат да бъдат последствията за мен - в случай , че ме съдят ?

Благодаря Ви предварително !

Щом няма описана неустойка, не могат да претендират за вреди, освен ако не ги докажат.
ilian_todorov
Активен потребител
 
Мнения: 1345
Регистриран на: 08 Юни 2013, 13:34

Re: Ако не спазя точка от договор

Мнениеот ani_78 » 23 Авг 2014, 17:22

Благодаря !
ani_78
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Юли 2014, 12:03

Re: Ако не спазя точка от договор

Мнениеот valqilieva6565 » 07 Мар 2018, 02:29

Това е за тези, които склщчват договорите ли или за тези, които ги пишат, защото аз си закупих пакет от една измамна фирма, която си прехвърли всички "ползи" към другите си фирми с цел да прикрият измамата си, да има и такива, а фирмата е CHECK AND PAY, дъщерните или главните, честно казано все още съм объркана за WARNING TRADING И BROKER DEFENSE
valqilieva6565
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Мар 2018, 01:34


Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron