начало
Прокурорите видяха дискриминация към тях в чернова на проекта на Закона за адвокатурата Прокурорите видяха дискриминация към тях в чернова на проекта на Закона за адвокатурата

без талон и с изтекъл акт

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


без талон и с изтекъл акт

Мнениеот jjshark » 05 Юли 2010, 19:38

Здравейте незнам дали точно тук трябва да бъде пусната темата, но ако не е за тук може да я преместите :)
Имам акт за неправилно паркиране ,за минаване по забранена улица и един за говорене по телефона отделно 2 пъти ми е подновяван изтекъл акт като съм бил спиран за проверка даже единия път ми писаха фиш 10лв. сега в момента пак съм с изтекъл акт, а ще ми трябва да шофирам защото работата която почвам налага това. Мисълта ми е ако сега ме спрат с изтекъл акт а и той е изтекъл преди няколко месеца каква е санкцията?
jjshark
Младши потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Май 2010, 19:05

Re: без талон и с изтекъл акт

Мнениеот jjshark » 06 Юли 2010, 08:47

Никой ли не е запознат със санкцията ? :?
jjshark
Младши потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Май 2010, 19:05

Re: без талон и с изтекъл акт

Мнениеот Bai_Ganjo » 06 Юли 2010, 09:37

jjshark написа:Никой ли не е запознат със санкцията ? :?

Върви в РПУ -то и питай какво става с акта, най-вероятно са ти издали нак. постановление и ще ти го връчат, но талона няма да ти върнат преди да платиш глобата.В общи линии това е.
Относно санкцията за каране без талон мисля е 10 лв..
Bai_Ganjo
Потребител
 
Мнения: 172
Регистриран на: 21 Ное 2007, 17:43

Re: без талон и с изтекъл акт

Мнениеот jjshark » 06 Юли 2010, 09:49

Аз до колкото знам ако си с изтекъл акт не ти важи гражданската отговорност при ПТП има ли такова нещо ?
jjshark
Младши потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Май 2010, 19:05

Re: без талон и с изтекъл акт

Мнениеот vetre » 06 Юли 2010, 22:46

ами прочети си договора за ГО.
Според мен това за изтекъл акт,контролен талон и т.н. са БГ простотии дето
никъде ги няма,ама нищо не може да се направи/почти/
vetre
Потребител
 
Мнения: 388
Регистриран на: 24 Юли 2008, 20:11
Местоположение: скапана държава


Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


cron