начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Глоба за неносене на лична карта

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Глоба за неносене на лична карта

Мнениеот katze » 18 Дек 2016, 21:00

Здравейте,

Имам следния проблем. През септември бях на море в Несебър, където там една вечер бях сама на разходка и полицайте ме спряха и ми пойскаха лична карта. Аз обаче от съображения за сигурност, да не я загубя, я бях оставила в хотела. Обясних на полицайте, че хотелът ми е на близо и им предложих да дойдат с мен до там, за да им я покажа, но те отказаха. Дискусията беше неприятна. Влезнах в конфликт с тях. Започнаха да им пишат акт и да ми отправят заплахи. Казаха, че ще ми изпратят нещо по пощата. Аз им обясних, че не живея от години на адреса ми по лична карта и че от няколко години живея в чужбина. Оттам те станаха още по-заядливи. Започнаха да ми говорят за някакви космически суми за глоба. Сдобиха се чрез адреса ми в София по Егн, на който не живея от години и казаха че задължително ще изпратят нещо там. Аз се скарах с тях и си тръгнах. Никъде, нищо не съм подписвала. Вчера разбрах от роднина по телефона, че той по някаква случайност, по друг повод е бил при кварталния и му е казал че има нешо срещу мен. Проблемът е че моят роднина не може да ми даде никаква информация по този въпрос. Ако има някои от София да ми помогне. Моят роднина е бил някъде в района на Сливница. Аз за там не зная да има Райнно управление. Личната карта съм си я правила в 5 РПУ на Оборище. В момента седя с вързани ръце и не зная къде да се обадя и да разбера повече по този въпрос. Вероятно акт ми е написан, но как да си разреша проблема от чужбина?
katze
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Дек 2016, 20:48

Re: Глоба за неносене на лична карта

Мнениеот lakavitsa » 18 Дек 2016, 21:16

Вчера разбрах от роднина по телефона, че той по някаква случайност, по друг повод е бил при кварталния и му е казал че има нешо срещу мен. KAK E РАЗБРАЛА КОЙ Е КВАРТАЛНИЯ. ЩОТО ТЕ ОБИКНОВЕНО СЕ КРИЯТ.
lakavitsa
Потребител
 
Мнения: 683
Регистриран на: 26 Май 2010, 14:00

Re: Глоба за неносене на лична карта

Мнениеот katze » 18 Дек 2016, 21:59

Моят роднина е често в контакт с кварталния. Има други проблеми, заради които той е в контакт с него. Не разбирам каква е логиката. Защо му е на кварталния да се крие? Това, което мен ме интересува е къде аз да се обадя и да получа повече информация по моят проблем, защото описанието на моя роднина, че е бил някъде си на ул. Веслец не ми е достатъчно.
katze
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Дек 2016, 20:48


Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron