начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

закон за апостил

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


закон за апостил

Мнениеот anton1211 » 15 Мар 2013, 13:59

Сьпругата ми е от Русия,живея и работя в Кипьр от 2006 год. Вьзпрепятстван сьм от несьответсвия в закона за Държави, с които се прилага режим на освобождаване на документи от легализация Държави, с които България е подписала -"Договор за правна помощ":Австрия, Азербайджан, Алжир, Армения, Беларус, Босна и Херцеговина, Виетнам, Грузия, Казахстан, Кипър, КНДР, Куба, Либия, Македония, Монголия, Полша, Румъния, Руска федерация, Словакия, Словения, Сърбия, Узбекистан, Украйна, Унгария, Франция, Хърватия, Черна гора, Чешка република л
Кандидатствам за дългосрочно пребиваване в Рф. Искат ми апостил на задграни4ен паспорт в гр. Архангелск,
Кьде мога да про4ета и да им предоставя закона, в който е посо4ено кой документи издадени на териториата на Бьлгария подлежат на Апостил и легализация , за да ми послужи пред органите в РФ.
Кьде сьс закон за Задграни4ен паспорт мога да докажа , 4е те не се размножават и т.н.(вкл.превод и Апостил).
Явно нашето законодателство има пропуски за да сме ние потьрпевшите.
Благодаря предварително !
anton1211
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Мар 2013, 11:32



Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron