начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Мнение

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Мнение

Мнениеот empower » 23 Апр 2017, 23:46

Преди много години многократно подавах молби до Топлофикация с оглед проблем с изключително слабо топлоподаване в имота ни,но не получих отговор и действия не бяха предприети,да не говорим,че съм получавал месечни сметки от по 500 лв,което е пълен абсурд.Една от жалбите имам входирана с входящ № от 2005 г.Сега се води дело от тяхна страна,защото не съм заплащал суми и искам да намеря и останалите мои молби адресирани до тях.Ако по делото изискам от съдията да получа съдебно удостоверение от Топлото със заверен препис на всичко,което фигурира по моята партида дали ще излезат молбите ми до тях?
empower
Младши потребител
 
Мнения: 33
Регистриран на: 01 Апр 2016, 04:40

Re: Мнение

Мнениеот katerinakuch » 25 Юни 2018, 21:04

Би следвало.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron