начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Собствен трафопост

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Собствен трафопост

Мнениеот radosveta_nikolova » 03 Май 2017, 11:27

Здравейте,
Имам собствен трафопост. От Енерго-Про ми изпратиха писмо, в което ме молят да им дам информация за оперативния или оперативно-ремонтен персонал, който да осъществява контакти с Центровете за урпавление на мрежата на Енерго - Про.
Въпросаите са ми няколко:
1.Има ли някакъв определем минимум лица, който трябва да бъдат оперативен персонал?
2.На какви изисквания трябва да отговарят лицата, който ще бъдат оперативен персонал?
3.Могат ли лица от фирмата да бъдат определени, например със заповед като оперативен персонал?
4.Каква докумнетация за профилактиката на трафопоста трябва да се води, на какъв интервал от време?

Изобщо къде са уредени нормативно правилата за управление на собствен трафопост?

Предварително благодаря!
radosveta_nikolova
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Фев 2017, 10:44

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron