начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Слави Георгиев Габровски .ге Варна

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Слави Георгиев Габровски .ге Варна

Мнениеот gridiron » 06 Юни 2017, 10:45

Здравейте . бихтели дали мнение за Слави Георгиев Габровски - ООД Габровски .гр Варна .като работодател и човек . Профила му Мутрински ли е , Да. бизнесмен е . дали е от ранга на Дойнов .Гергов и др които се сетите .които привикаха Сотир Цацаров в Цум . т.е. Слави Георгиев Габровски може ли да се “разпорежда” с “обезличените “прокурори и съдии ? Статии за него?
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28

Re: Слави Георгиев Габровски .ге Варна

Мнениеот neutralen » 06 Юни 2017, 16:41

Какъв ти е проблема ? Това е правен сайт а не ГДБОП или ДАНС :-)
neutralen
Активен потребител
 
Мнения: 2634
Регистриран на: 12 Фев 2012, 22:03

Re: Слави Георгиев Габровски .ге Варна

Мнениеот gridiron » 07 Юни 2017, 12:22

neutralen написа:Какъв ти е проблема ? Това е правен сайт а не ГДБОП или ДАНС :-)


Проблема ми щего разбереш като се пинсионираш излезеш от" Бандитската система" подтискаща редовия рражданин .разработена от КГБ

ГДБОП и ДАНС.и останалите са плашило за гарките в лозето .и инструмент на власта за разчистване на сметки
Последните тяхни изява са натягане заради Преставителството на Ес в 5 Б - гетото на ЕС.така че в името на Закона .за благото на нацията нищо не се прави
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28

Re: Слави Георгиев Габровски .ге Варна

Мнениеот neutralen » 07 Юни 2017, 12:29

:D О, КГБ, това е интересно !
neutralen
Активен потребител
 
Мнения: 2634
Регистриран на: 12 Фев 2012, 22:03

Re: Слави Георгиев Габровски .ге Варна

Мнениеот gridiron » 07 Юни 2017, 12:46

Забравих да кажа .че милиционерите ме правокираха да питам за Габровски.Изсмяхами се."как не съм бил знаел .кой е той" Намекнаха ми.че като цветарка която ходи по кръчмите.е ходил при прокурори/ съдии да ходотайства за едни Руски - дяволски изчадия!
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28

Re: Слави Георгиев Габровски .ге Варна

Мнениеот gridiron » 15 Юни 2017, 04:47

neutralen написа::D О, КГБ, това е интересно !

neutralen .ти наистенали не знаеш .че бандитските групировки са създадени от задкулисната власт .а модела е от руснаците . Те ни пречат да несме като скандинавските държави -защото при тях има държавност .институциите им работят .българия не е държава
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28

Re: Слави Георгиев Габровски .ге Варна

Мнениеот gridiron » 28 Юни 2017, 14:29

Прави ми впечетление.че фирмата на Слави Георгиев Габровски печели всички дела.в това число и извън гр Варна Дали се дължи на "специално отношение " към него ?
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


cron