начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Изнудван от служител на градските гробища

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Изнудван от служител на градските гробища

Мнениеот ambiguous » 02 Юли 2017, 16:52

Днес ми се обади представител на градските гробища със твърдението, че гробът който съм заплатил преди приблизително 10 години, всъщност не е платен за 'вечни времена' и ако искам да продължа да го употребявам трябва да платя сумата, която всъщност вече е плащана. Сигурен съм за платения статут на парцела, но поради изминалото време не можем да намерим бележката за платежа, друго нещо което ми е известно е, че това не е единствен случай, а по-скоро масова практика. Въпросът ми към вас е законът предвижда ли ситуации в който се иска документ за собственост на 'дребни' вещи след голям период от време, и спрямо конкретната ситуация имам ли реалистичен шанс да търся съдебна отговроност от фирмата или служителя провел разговора или поне да не плащам нещо което вече съм заплатил?
ambiguous
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Юли 2017, 16:34

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron