начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

кредитен въпрос

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


кредитен въпрос

Мнениеот ivanchos » 21 Юли 2017, 15:19

Здравейте,

Живял съм десет години в Щатите, а след това и в Канада, но от известно време съм в България. Искам да попитам за заем, който е изтеглен преди около години от Канада и който по стечение на обстоятелства престанах да изплащам. Наскоро ме откриха в България по телефона,за да ме осведомят за него, като впоследствие след няколко пъти се отказаха да ми звънят от кредитната агенция,която е откупила заем. Знам,че давността му е още около 2 години. Все пак притесненията ми са дали има как реално да търсят начин да вземат парите и позволява ли го правната система в България? Предвиждат ли се и промени в тази насока?

Благодаря,
Иван
ivanchos
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Юли 2017, 14:51

Re: кредитен въпрос

Мнениеот katerinakuch » 02 Сеп 2017, 14:23

Желателно е да си платите.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron