начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Въпрос относно жалба до прокуратура

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Въпрос относно жалба до прокуратура

Мнениеот distraction13 » 11 Авг 2017, 22:39

Привет! Бих искала да знам след подадена жалба до районна прокуратура дали лицето срещу което е жалбата бива уведомено,че срещу него има подадена жалба или го търсят в случай,че ще започва образуване на досъдебно производство, но не и преди това. Не ми е ясен процесът, тоест разглежда се жалбата, прави се проверка без лицето да бъде търсено и бива викано само при наличие на данни за престъплени..съответно ако има отказ за образуване на досъдебно производство се слага край и така лицето, към което е имало жалба, дори не разбира, че е имало жалба срещу него. Или веднага по данните в жалбата го откриват, искат неговото изложение по случая, събират евентуални доказателства и тогава се решава дали ще има наказателен процес?
distraction13
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Авг 2017, 22:28

Re: Въпрос относно жалба до прокуратура

Мнениеот ch3oh » 11 Авг 2017, 22:45

Кристалното кълбо ми казва, че пак искат да натоварят прокуратурата с несвойствени задачи...
ch3oh
Активен потребител
 
Мнения: 1022
Регистриран на: 21 Ное 2007, 12:03

Re: Въпрос относно жалба до прокуратура

Мнениеот distraction13 » 11 Авг 2017, 22:49

ch3oh написа:Кристалното кълбо ми казва, че пак искат да натоварят прокуратурата с несвойствени задачи...


А кристалното Ви кълбо не каза ли и отговора на въпроса? :)Или не е компетентно?
distraction13
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Авг 2017, 22:28

Re: Въпрос относно жалба до прокуратура

Мнениеот gridiron » 01 Юли 2018, 18:14

Ако дееца е от чергата на мутрите ,преди да има движение по жалбата той вече ще бъде уведомен и ще има в ръцете си копие от жалбата

Мутренският модел така изисква
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron