начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

военноинвалид шизофреник

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


военноинвалид шизофреник

Мнениеот mrkiril » 10 Мар 2017, 21:32

Човек с диагноза параноидна шизофрения на 38 години инвалид с телк 95% заболяването му е по повод или по време на казармата но той е с социална пенсия как да се освидетелства като военноинвалид ?Има епикризи на които пише че е по време на казармата уволнен е един месец преждевременно .
mrkiril
Младши потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: 20 Май 2012, 14:47

Re: военноинвалид шизофреник

Мнениеот stersterp » 11 Мар 2017, 12:46

Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: военноинвалид шизофреник

Мнениеот stersterp » 11 Мар 2017, 12:50

Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: военноинвалид шизофреник

Мнениеот sotkanin » 25 Мар 2017, 14:30

"Държавата трябва да направи такива политики, че наистина ние да се чувстваме достойни граждани на страната си“, каза Велчев.
Този Петър Велчев въобще не знам какъв председател е на дружеството на военноинвалидите, той и групичка негови съмишленици фалшифицираха цял протокол преди години , където баща ми беше избран за председател на дружеството, но срещу такива хора обикновен човек нищо не може да направи....Баща ми сигнализира за толкова злоупотреби и нередности, но за съжеление на никой не му пука .:(
Тръгнал да говори за справедливост....
sotkanin
Младши потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: 26 Фев 2017, 00:03


Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron