начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

въпрос за помощи за отопление

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: въпрос за помощи за отопление

Мнениеот tyronne » 30 Мар 2017, 15:40

една от най-странните молби-декларации в държавата.

за лица над 30 г.

"V. Брутните ми доходи, на семейството ми (на съжителстващите с мен родители) през предходните
шест месеца са:" - това не означава ли че трябва да се впишат доходите на родител/и? ако трябва да се впишат това не означава ли че влизат в сметката?

Имат изискване за големина на жилището. Което е различно за сам човек, за едночленно, за двучленно семейство. Но пък е пределно ясно че неженен, без деца, на 30+ г. не образува семейство. Това значи че е сам/а. прилага се правилото все едно е сам/а. Но жилището примерно е голямо. Но пък той/тя има ли нещо общо с това че е голямо без да е собственик на нищо от него? Ами ако е собственик на някаква част от него?

P.S. Wow ще разглеждат и възраст и здраве на търсещите. Да разбираме че за младите няма помощ значи
http://i.imgur.com/oqEjHqb.jpg

Отговориха че родителя не е семейство в случая на пълнолетен живеещ с родител, но пък се искат доходи и на родителя. Може би и после за имотите също се има предвид и на родителя. Разбираемо е много :lol:
https://i.imgur.com/ZwdhZ7r.jpg :)
tyronne
Потребител
 
Мнения: 229
Регистриран на: 24 Мар 2011, 22:16

Предишна

Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron