начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

защо правилникът за организацията и дейността на универсален

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


защо правилникът за организацията и дейността на универсален

Мнениеот kalinamalina123 » 29 Май 2016, 13:48

защо правилникът за организацията и дейността на универсален пенсионен
фонд е недържавен източник на осигурителното право в частта на
допълнителното пенсионно осигуряване


Много ще съм благодарна на малко помощ.Не ми е особено ясно точно как да процедирам по въпроса с темата,зададена ми по този начин.Благодаря,предварително.
kalinamalina123
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Май 2016, 13:45

Re: защо правилникът за организацията и дейността на универс

Мнениеот lawchoice » 29 Май 2016, 23:54

kalinamalina123 написа:защо правилникът за организацията и дейността на универсален пенсионен
фонд е недържавен източник на осигурителното право в частта на
допълнителното пенсионно осигуряване


Много ще съм благодарна на малко помощ.Не ми е особено ясно точно как да процедирам по въпроса с темата,зададена ми по този начин.Благодаря,предварително.


Ето малко помощ /спрямо моите разбирания/...
Мислете... не си пропилявайте времето в университета, като търсите готови отговори на въпросите, които ви тревожат. Повярвайте ми, това би ви изиграло много лоша услуга впоследствие!
Търсете мнението на преподавателите, излагайте съображенията си пред тях и не пропускайте да почерпите от техния житейски и професионален опит, докато е време!

Успех!
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44


Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron