начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Ипотечен кредит - преразглеждане, моля за мнение

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Ипотечен кредит - преразглеждане, моля за мнение

Мнениеот thunder181 » 20 Дек 2016, 21:18

Здравейте,

Имам ипотечен кредит в евро. След посещение на управителя на банката с молба за преразглеждане на лихвата по кредита ми, тя се съгласи да ми намали процента, но с едно условие, да преобразува кредита ми от евро на лева. Такива и били инструкциите. Тази работа нещо ми намирисва. Не съм специалист в тази област, някой може ли да ми даде идея каква е целта на това ?
Благодаря предварително.
thunder181
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Дек 2016, 21:10

Re: Ипотечен кредит - преразглеждане, моля за мнение

Мнениеот Melly » 20 Дек 2016, 22:02

thunder181 написа:Здравейте,

Имам ипотечен кредит в евро. След посещение на управителя на банката с молба за преразглеждане на лихвата по кредита ми, тя се съгласи да ми намали процента, но с едно условие, да преобразува кредита ми от евро на лева. Такива и били инструкциите. Тази работа нещо ми намирисва. Не съм специалист в тази област, някой може ли да ми даде идея каква е целта на това ?
Благодаря предварително.

Не е нужно да ви давам разяснение по въпроса "каква цел преследва Банката" с предложението, което е отправила до вас. Уверявам ви, че преследват единствено и само собствения си интерес.
НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ. ЩЕ СГРЕШИТЕ!
Така съветвам моите клиенти. Защото ропотно вършат едни действия без предварително да са се съветвали с адвокат, пък после: Олеее, каква стана тя!
Последна промяна Melly на 20 Дек 2016, 22:06, променена общо 1 път
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8004
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Ипотечен кредит - преразглеждане, моля за мнение

Мнениеот thunder181 » 20 Дек 2016, 22:05

И все пак ?
thunder181
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Дек 2016, 21:10

Re: Ипотечен кредит - преразглеждане, моля за мнение

Мнениеот Melly » 20 Дек 2016, 22:09

Каквото казах е пре-предостатъчно.
Не изнасям лекции. Работя конкретно по действителни казуси.
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8004
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Ипотечен кредит - преразглеждане, моля за мнение

Мнениеот thunder181 » 20 Дек 2016, 22:12

Много благодаря г-не/г-жо, ако исках платена консултация, нямаше да се регистрирам тук.
Ако Вие си търсите работа не я търсете тук. Всичко добро.
thunder181
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Дек 2016, 21:10

Re: Ипотечен кредит - преразглеждане, моля за мнение

Мнениеот Melly » 20 Дек 2016, 22:27

thunder181 написа:Много благодаря г-не/г-жо, ако исках платена консултация, нямаше да се регистрирам тук.
Ако Вие си търсите работа не я търсете тук. Всичко добро.


Хахахааааааа, виж ти, надушвам такива екземпляри отдалеч. За ваше сведение, работата ми е в повече, и изобщо не си я търся тук, в този форум, а тя сама ме намира и то, извън него. :idea: Разлика от земята до небето, ясно!
В този форум участието ми се свежда до това, да давам, когато преценя, насоки на някой вЪпросител.
Изобщо не обръщам внимание на такива като вас. От думите ви струи нещо нечистоплътно. Хайде, да не продължавам. Спирам. Ясен/ясна сте ми.

Приятна вечер.
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8004
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Ипотечен кредит - преразглеждане, моля за мнение

Мнениеот vesii » 09 Яну 2017, 11:24

Проблемът ви ще се състой когато променят курса на лева към еврото.тогава този кредит в лева ще ви излезне през носа.
vesii
Младши потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: 09 Яну 2017, 11:19


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


cron