начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Мнения за бързите кредити?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Мнения за бързите кредити?

Мнениеот mirel78 » 19 Фев 2017, 23:35

От доста време обмислям да изтегля един бърз кредит, за да направя ремонт вкъщи. Доста е наложително, иначе не бих теглил кредит. От банката отказват да ми дадат кредит, поради ниските ми доходи в момента. Какво мислите за бързите кредити. Дали това е най-удачното решение?
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Мнения за бързите кредити?

Мнениеот fbr65 » 19 Фев 2017, 23:55

Бързите кредити са за хора, които нямат намерение да ги връщат. Ако смятате до го връщате, въобще не го вземайте, защото ще платите и кредитите на споменатите.
fbr65
Потребител
 
Мнения: 221
Регистриран на: 14 Мар 2010, 19:44

Re: Мнения за бързите кредити?

Мнениеот ipn_1975 » 20 Фев 2017, 13:40

Що не го посъветваш също да спре да си плаща, тока, водата, парното .. т.к. в цената са включени и загубите от такива дето не плащат?
Сега на въпроса - незнам, колко ви е наложителен ремонта, но имайте на предвид, че бързите кредити са много скъпи и ремонта ще ви излезе златен. Обиколихте ли всички банки?
ipn_1975
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 01 Юни 2013, 17:39

Re: Мнения за бързите кредити?

Мнениеот diqnailieva » 20 Фев 2017, 22:26

Веднъж съм теглила кредит от https://cashcredit.bg/ . Честно казано бях подготвена да върна супер много пари, но за щастие това не се случи. Разбира се, върнах повече пари, отколкото бях взела, но това е нормално, а и когато се налага и нямаш друг избор, това е добро решение.
diqnailieva
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Окт 2016, 18:37

Re: Мнения за бързите кредити?

Мнениеот mirel78 » 26 Фев 2017, 15:44

Минах покрай банките, но не ми дават кредит. Наясно съм, че ще платя повече, навсякъде е така.
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Мнения за бързите кредити?

Мнениеот pitasht » 27 Фев 2017, 16:12

Моят съвет без да съм теглила, но много хора са идвали вече необслужващи такива кредити е да се плаща и да не се стига до дела иначе мисля да ще платиш повечко но ти това си го знаеш. Успех, дори и да стигнеш до дело пак има начин да се разбереш с тях и да намалят общата сума.
Имаш и вариант на предсрочно погасяване където наистина излиза доста изгодно, стига да имаш налични пари.
pitasht
Активен потребител
 
Мнения: 1346
Регистриран на: 19 Май 2006, 09:18

Re: Мнения за бързите кредити?

Мнениеот pitasht » 28 Фев 2017, 14:40

Забравих да кажа да не вземате обаче повече от един такъв кредит и да си направите ясна сметка колко и как можете да върнете.
pitasht
Активен потребител
 
Мнения: 1346
Регистриран на: 19 Май 2006, 09:18

Re: Мнения за бързите кредити?

Мнениеот orlov1990 » 23 Май 2017, 19:37

Ако имате нужда от пари, можете да сравните заемите в CredX
orlov1990
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Май 2017, 19:31


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


cron