начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Семеен проблем

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Семеен проблем

Мнениеот ivaivanov » 28 Яну 2017, 12:18

Здравейте,
живеем с партньора ми в едно жилище и той заплашва да ме изхвърли.
Жилището е негово,нямаме брак,имаме дете на 9 години.
Ако има някаква връзка-имам жилище в друг град в страната.
Как се процедира в такива случаи?
Благодаря предварително.
ivaivanov
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Яну 2017, 12:12

Re: Семеен проблем

Мнениеот rosi1976 » 11 Юли 2017, 18:14

Здравеите след дълги години психически тормоз лъжи изневери та дори и шамари през 2015 се разведах.Съда осъди бащата на 200 лв издръжка да заплати от момента на напускане на дома до 18 г.т.е около 3 г.аз не съм получила 1 лв.издръжка за детето си.Моля кажете посъветвайте ме какво да правя .Препоръчайте ми добър адвокат занимаващ се с такъв вид дела.Препоръчаха ми адв.Даниела Боргунова тя е бракоразводен аз вече съм разведена незнам дали би поела дело за издръжка .Благодаря предварително
rosi1976
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 15 Апр 2010, 14:20


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 13 госта


cron