начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Търся адвокат

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Търся адвокат

Мнениеот oktava_ » 05 Фев 2017, 23:13

Здравейте,

Търся адвокат, който да ме свърже със самостоятелно и коректно работещ детектив - да проследи един човек с кола за няколко дни и да събере необходимите доказателства.

Имейл за връзка: oktava_o@abv.bg
oktava_
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Яну 2017, 19:28

Re: Търся адвокат

Мнениеот 11111111111 » 06 Фев 2017, 02:02

Доколкото съм забелязал, тук има всичко друго, но не и адвокати, които могат да ти свършат работа, и, които си търсят клиенти.
11111111111
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 30 Апр 2016, 12:13

Re: Търся адвокат

Мнениеот svettoslav » 06 Фев 2017, 12:22

11111111111 написа:Доколкото съм забелязал, тук има всичко друго, но не и адвокати, които могат да ти свършат работа, и, които си търсят клиенти.

Много си прав. Сайта е за реклами на препарати за стимулация на твърда и трайна ерекция; дамски превръзки с екстри;за разхлабително против запек;лекуване на рак посредством светена вода от Хималаите и др.

http://as.adwise.bg/j/clb.jsp?pos=1&ed= ... %25D0%25B0

А и въпроса на питащия е доста специален. Търсил адвокат, който пък да му препоръчал детектив, който пък от своя страна, да се свърже с изповедник.Артернативно -с папата.
То това следене си е голям грях.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: Търся адвокат

Мнениеот rosi1976 » 11 Юли 2017, 18:07

Здравеите след дълги години психически тормоз лъжи изневери та дори и шамари през 2015 се разведах.Съда осъди бащата на 200 лв издръжка да заплати от момента на напускане на дома до 18 г.т.е около 3 г.аз не съм получила 1 лв.издръжка за детето си.Моля кажете посъветвайте ме какво да правя .Препоръчайте ми добър адвокат занимаващ се с такъв вид дела.Препоръчаха ми адв.Даниела Боргунова тя е бракоразводен аз вече съм разведена незнам дали би поела дело за издръжка .Благодаря предварително
rosi1976
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 15 Апр 2010, 14:20

Re: Търся адвокат

Мнениеот rosi1976 » 11 Юли 2017, 18:12

Здравеите след дълги години психически тормоз лъжи изневери та дори и шамари през 2015 се разведах.Съда осъди бащата на 200 лв издръжка да заплати от момента на напускане на дома до 18 г.т.е около 3 г.аз не съм получила 1 лв.издръжка за детето си.Моля кажете посъветвайте ме какво да правя .Препоръчайте ми добър адвокат занимаващ се с такъв вид дела.Препоръчаха ми адв.Даниела Боргунова тя е бракоразводен аз вече съм разведена незнам дали би поела дело за издръжка .Благодаря предварително
rosi1976
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 15 Апр 2010, 14:20


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron