начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Проблем относно закупуване на общинско жилище.

Казуси за недвижими имоти


Проблем относно закупуване на общинско жилище.

Мнениеот kristina1976 » 22 Фев 2017, 22:46

Здравейте,искам да попитам за следния казус:Майка ми живее в общинско жилище от 1988г ,във ведомостта за настаняване фигурирам аз и двете ми деца ,имам развод с първия ми съпруг и втори брак като настоящия ми съпруг не се води по адресна регистрация в това жилище.Решихме майка ми да подаде документи за закупуване на жилището ,направихме оценка от външен оценител но получихме писмо в което ни уведомяват че съпруга ми притежава имот на 40км от София и искат и от него оценка.Направихме и това но днес получихме ново писмо в което пише че не само ни отказват да ни продадат жилището а дори ще предприемат действия по прекратяване на наемните правоотношения понеже съпругът ми притежава вилна сграда на обща стойност по голяма от 1/2 от средната пазарна цена на жилище.Въпроса ми е имат ли право да ни изгонят от общинското жилище?
kristina1976
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Фев 2017, 22:24

Re: Проблем относно закупуване на общинско жилище.

Мнениеот neutralen » 22 Фев 2017, 23:34

Абе нямат право, но имотната мафия се е задействала.
neutralen
Активен потребител
 
Мнения: 2634
Регистриран на: 12 Фев 2012, 22:03


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron