начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Обсебване на имоти

Казуси за недвижими имоти


Обсебване на имоти

Мнениеот blok169 » 26 Фев 2017, 17:12

Здравейте вълнува ме следния казус:
Държа да подчертая, че не съм лично заинтересован или поне само до толкова, е е преградена улица по която минавам.
На границата на Западния парк в едно полулегално място Смърдана. Там навремето са раздавани места по някакво постановление за самозадоволяване, и с течение на времето народа си понастроил незаконни къщи. Дълго време там имаше една необитаема къща, но наскоро я купи някакъв ...
Прегради улицата и обсеби всички имоти наоколо. Човека чистосърдечно даже си е описал всичко:
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1j148425941986149&slink=2itsv6&f1=1
Аз имах кокошки и овце и магаре, които си живееха без да ги храня, понеже площа на дворът е 12декара (1 по нотариален + 11 които се виждат надолу към рекичката, и достъпът е само през наште порти на снимката), и дори може още много животни и земеделие, да се развива тук в София : )

От общината идваха веднъж, той махна за малко порталната врата и после пак си я сложи.
Не знам какъв е случая на останалите имоти. Предполагам, че собствениците просто не знаят.
Има ли институция която да бъде сезирана?
За мен това е пълен абсурд, някой да си загради ей така 12 декара в София и да си гледа овце на свободна паша!
blok169
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Фев 2017, 15:53

Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron