начало
Отговорността на посредниците в контекста на новия Регламент за цифровите услуги Отговорността на посредниците в контекста на новия Регламент за цифровите услуги

Узаконяване на къща

Казуси за недвижими имоти


Узаконяване на къща

Мнениеот d3sinka » 07 Апр 2017, 10:51

Здравейте, имам следният казус искам да закупя къща находяща се в м-т до гр.Варна . По НТ пише че имота е 600/780 идеални части което мисля ,че ще е проблем при продажба.Също така има разрешително за строеж , но е вписано сезонна постройка 34,20кв. , а тя в същност е масивно строително тези документи са от 1988г. Също така има окомерна скица в която е вписано , че може да се строи, масивна полумасивна и т.н. има схеми на къщата на ел инсталациите .Въпроса ми е можели да се узакони тази къща за да стане продажбата и колко би струвало.Понеже вече на няколко места само различни неща ни казват .Не на последно място скица няма и също така чакаме да излезе новия преустройствен план на Варна и в тази местност има забрана за строеж. Благодаря предварително!
d3sinka
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Апр 2017, 10:39

Re: Узаконяване на къща

Мнениеот m_polly » 17 Май 2017, 10:13

Здравейте, идеалните части не са чак такъв проблем. Казусът е сложен и е добре да се обърнете към местен адвокат, за да ви помогне. Ако има удостоверение за търпимост може да се прехвърля, но при вашето описание на ситуацията, май случаят не е такъв.
m_polly
Потребител
 
Мнения: 130
Регистриран на: 11 Авг 2006, 01:18
Местоположение: София, България


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


cron