начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Узаконяване на къща

Казуси за недвижими имоти


Узаконяване на къща

Мнениеот d3sinka » 07 Апр 2017, 10:51

Здравейте, имам следният казус искам да закупя къща находяща се в м-т до гр.Варна . По НТ пише че имота е 600/780 идеални части което мисля ,че ще е проблем при продажба.Също така има разрешително за строеж , но е вписано сезонна постройка 34,20кв. , а тя в същност е масивно строително тези документи са от 1988г. Също така има окомерна скица в която е вписано , че може да се строи, масивна полумасивна и т.н. има схеми на къщата на ел инсталациите .Въпроса ми е можели да се узакони тази къща за да стане продажбата и колко би струвало.Понеже вече на няколко места само различни неща ни казват .Не на последно място скица няма и също така чакаме да излезе новия преустройствен план на Варна и в тази местност има забрана за строеж. Благодаря предварително!
d3sinka
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Апр 2017, 10:39

Re: Узаконяване на къща

Мнениеот m_polly » 17 Май 2017, 10:13

Здравейте, идеалните части не са чак такъв проблем. Казусът е сложен и е добре да се обърнете към местен адвокат, за да ви помогне. Ако има удостоверение за търпимост може да се прехвърля, но при вашето описание на ситуацията, май случаят не е такъв.
m_polly
Потребител
 
Мнения: 130
Регистриран на: 11 Авг 2006, 01:18
Местоположение: София, България


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron