Работа

Стажант

Публикувана на 28.01.2020, видяна 969 пъти

Място:

Адвокатско дружество, София

Описание:

СТАЖАНТ - ЮРИСТ

Адвокатско дружество „Куюмджиева и Витлиемов“ обявява платена стажантска програма.

Изисквания:

- Студент по право – 2, 3 или 4 курс;
- Отличен писмен и говорим английски език;
- Отлични компютърни умения;
- Инициативност;
- Организираност и отговорност към изпълнението на поставените задачи.

Задължения:

- Оказване на съдействие на адвокати по различни казуси;
- Осъществяване на комуникации по телефона и електронна поща с клиенти;
- Изготвяне на становища;
- Техническа подготовка по текущи дела на кантората;

Ние предлагаме:

- Възможности за дългосрочна професионална реализация и развитие в адвокатско дружество с утвърдено име;
- Отлични условия за работа и финансови стимули;
- Работа с корпоративни национални и чужди клиенти;
- Практика в различни правни области;

Работното време е съгласувано с учебната програма и изпитните сесии.

Отговарящите на условията кандидати могат да се свържат с нас на имейл адрес: stanislava.kuyumdjieva@skvlaw.eu

Срок за кандидатстване:
29.02.2020
Заетост: Пълен работен ден
Тип работа: Временна
Ел. поща: stanislava.kuyumdjieva@skvlaw.eu

Lex.bg прекратява услугата
електронна поща

Новини

Спектър

rss
Посети форума