навсякъде
новини
форуми
общи

законодателство съд
международни прокуруратура
институции следствие
криминални избори
регионални

съд международни
прокуратура институции
криминални  
 
справочник
блогове
нормативни актове
закони кодекси правилници
конституция наредби ДВ
 
организации и лица
 
институции
 
образци и бланки
образци бланки
услуги
страници
семинари обучения гфо
работа
хумор
търси предлага
 

Справочник / Нормативни актове


Конституция Правилници
Кодекси Правилници по прилагане
Наредби Последен брой на ДВ
Закони

РЕШЕНИЕ № 721 ОТ 4 ДЕКЕМВРИ 2019 Г. ЗА ПРИЕМАНЕ НА СПИСЪК НА СРЕДИЩНИТЕ ДЕТСКИ ГРАДИНИ И УЧИЛИЩА В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Обн. ДВ. бр.97 от 10 Декември 2019г.

In order to view this page you need Adobe Flash Player 9 (or higher) equivalent support!

Get Adobe Flash player


На основание чл. 53, ал. 5 от Закона за предучилищното и училищното образование и във връзка с Постановление № 128 на Министерския съвет от 2017 г. за определяне на критерии за включване в Списъка на средищните детски градини и училища (ДВ, бр. 53 от 2017 г.)

МИНИСТЕРСКИЯТ СЪВЕТ
РЕШИ:

1. Приема Списък на средищните детски градини и училища в Република България за учебната 2019/2020 г. съгласно приложението.
2. Списъкът по т. 1 се обнародва в "Държавен вестник".


Приложение към т. 1

Списък на средищните детски градини и училища в Република България за учебната 2019/2020 г.

 

по ред

Област

Община

Населено

място

Детска градина/училище

1.

Благоевград

Банско

Места

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

2.

Благоевград

Банско

Места

Детска градина "Слънце"

3.

Благоевград

Белица

Бабяк

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

4.

Благоевград

Белица

Белица

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

5.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

Четвърто основно училище "Димчо Дебелянов"

6.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

Седмо средно училище "Кузман Шапкарев"

7.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

Единадесето основно училище "Христо Ботев"

8.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

Трето основно училище "Димитър Талев"

9.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

Средно училище "Иван Вазов"

10.

Благоевград

Гоце Делчев

Баничан

Основно училище "Св. Паисий Хилендарски"

11.

Благоевград

Гърмен

Долно Дряново

Обединено училище "Христо Ботев"

12.

Благоевград

Гърмен

Огняново

Детска градина "Детелина"

13.

Благоевград

Гърмен

Огняново

Основно училище "Пейо Крачолов Яворов"

14.

Благоевград

Гърмен

Рибново

Средно училище "Йордан Йовков"

15.

Благоевград

Кресна

Кресна

Средно училище "Св. Паисий Хилендарски"

16.

Благоевград

Петрич

Петрич

Детска градина № 2 "Звънче"

17.

Благоевград

Петрич

Коларово

Средно училище "Васил Левски"

18.

Благоевград

Петрич

Кърналово

Детска градина "Иглика"

19.

Благоевград

Петрич

Марикостиново

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

20.

Благоевград

Петрич

Петрич

Средно училище "Никола Й. Вапцаров"

21.

Благоевград

Петрич

Петрич

Средно училище "Антон Попов"

22.

Благоевград

Петрич

Петрич

Четвърто основно училище "Христо Смирненски"

23.

Благоевград

Петрич

Първомай

Детска градина "Синчец"

24.

Благоевград

Петрич

Първомай

Средно училище "Св. Паисий Хилендарски"

25.

Благоевград

Петрич

Скрът

Основно училище "Пейо Крачолов Яворов"

26.

Благоевград

Разлог

Горно Драглище

Основно училище "Неофит Рилски"

27.

Благоевград

Разлог

Елешница

Основно училище "Братя Миладинови"

28.

Благоевград

Разлог

Разлог

Средно училище "Братя Каназиреви"

29.

Благоевград

Разлог

Разлог

Основно училище "Никола Парапунов"

30.

Благоевград

Сандански

Дамяница

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

31.

Благоевград

Сандански

Катунци

Основно училище "Христо Ботев"

32.

Благоевград

Сандански

Сандански

Второ основно училище "Христо Смирненски"

33.

Благоевград

Сандански

Сандански

Трето основно училище "Христо Ботев"

34.

Благоевград

Сандански

Сандански

Четвърто основно училище "Св. св. Козма и Дамян"

35.

Благоевград

Сандански

Склаве

Основно училище "Братя Миладинови"

36.

Благоевград

Сатовча

Вълкосел

Средно училище "Христо Ботев"

37.

Благоевград

Сатовча

Кочан

Средно училище "Христо Смирненски"

38.

Благоевград

Сатовча

Сатовча

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

39.

Благоевград

Сатовча

Слащен

Средно училище "Свети Климент

Охридски"

40.

Благоевград

Симитли

Крупник

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

41.

Благоевград

Симитли

Симитли

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

42.

Благоевград

Струмяни

Микрево

Средно училище "Св. Паисий Хилендарски"

43.

Благоевград

Хаджидимово

Абланица

Средно училище ,,Св. Паисий Хилендарски"

44.

Благоевград

Хаджидимово

Беслен

Основно училище "Гоце Делчев"

45.

Благоевград

Хаджидимово

Хаджидимово

Средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

46.

Благоевград

Якоруда

Конарско

Обединено училище "Братя Миладинови"

47.

Благоевград

Якоруда

Смолево

Обединено училище "Гоце Делчев"

48.

Бургас

Айтос

Айтос

Средно училище "Никола Й. Вапцаров"

49.

Бургас

Айтос

Айтос

Детска градина "Славейче"

50.

Бургас

Айтос

Мъглен

Основно училище "Христо Ботев"

51.

Бургас

Айтос

Пирне

Основно училище "Христо Ботев"

52.

Бургас

Айтос

Тополица

Основно училище "Светлина"

53.

Бургас

Бургас

Бургас,

кв. Банево

Основно училище "Иван Вазов"

54.

Бургас

Бургас

Бургас,

кв. Банево

Детска градина "Синчец"

55.

Бургас

Бургас

Бургас,

кв. Рудник

Детска градина "Калинка"

56.

Бургас

Бургас

Бургас, кв. Черно море

Средно училище "Христо Ботев"

57.

Бургас

Бургас

Маринка

Основно училище "Христо Ботев"

58.

Бургас

Камено

Камено

Средно училище "Христо Ботев"

59.

Бургас

Камено

Русокастро

Основно училище "Иван Вазов"

60.

Бургас

Камено

Трояново

Основно училище "Христо Ботев"

61.

Бургас

Карнобат

Екзарх Антимово

Основно училище "Христо Ботев"

62.

Бургас

Карнобат

Екзарх Антимово

Детска градина "Митко Палаузов"

63.

Бургас

Карнобат

Карнобат

Основно училище "Христо Смирненски"

64.

Бургас

Карнобат

Карнобат

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

65.

Бургас

Карнобат

Карнобат

Средно училище "Христо Ботев"

66.

Бургас

Карнобат

Соколово

Част от Детска градина "Пролет"

67.

Бургас

Малко

Търново

Малко Търново

Средно училище "Васил Левски"

68.

Бургас

Поморие

Бата

Основно училище "Христо Ботев"

69.

Бургас

Поморие

Каблешково

Основно училище "Св. Паисий Хилендарски"

70.

Бургас

Поморие

Каблешково

Детска градина "Радост"

71.

Бургас

Поморие

Поморие

Средно училище "Иван Вазов"

72.

Бургас

Поморие

Страцин

Основно училище "Отец Паисий"

73.

Бургас

Поморие

Страцин

Детска градина "Сребърно звънче"

74.

Бургас

Приморско

Приморско

Средно училище "Никола Й. Вапцаров"

75.

Бургас

Руен

Вресово

Основно училище "Д-р Петър Берон"

76.

Бургас

Руен

Добра поляна

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

77.

Бургас

Руен

Дъскотна

Основно училище "Св. Климент

Охридски"

78.

Бургас

Руен

Люляково

Средно училище "Отец Паисий"

79.

Бургас

Руен

Люляково

Детска градина

80.

Бургас

Руен

Планиница

Основно училище "Никола Й. Вапцаров"

81.

Бургас

Руен

Просеник

Обединено училище "Св. св. Кирил и Методий"

82.

Бургас

Руен

Речица

Основно училище "Антон С. Макаренко"

83.

Бургас

Руен

Руен

Средно училище "Елин Пелин"

84.

Бургас

Руен

Сини рид

Основно училище "Реджеб Кюпчу"

85.

Бургас

Руен

Топчийско

Основно училище "Реджеб Кюпчу"

86.

Бургас

Руен

Трънак

Средно училище "Димитър Полянов"

87.

Бургас

Созопол

Зидарово

Основно училище "Христо Ботев"

88.

Бургас

Созопол

Созопол

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

89.

Бургас

Созопол

Черноморец

Основно училище "Христо Ботев"

90.

Бургас

Средец

Загорци

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

91.

Бургас

Средец

Загорци

Детска градина

92.

Бургас

Средец

Средец

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

93.

Бургас

Средец

Средец

Детска градина "Снежанка"

94.

Бургас

Средец

Факия

Основно училище "Никола Й. Вапцаров"

95.

Бургас

Сунгурларе

Лозарево

Основно училище "Христо Ботев"

96.

Бургас

Сунгурларе

Лозарево

Детска градина "Щастливо детство"

97.

Бургас

Сунгурларе

Манолич

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

98.

Бургас

Сунгурларе

Манолич

Детска градина

99.

Бургас

Сунгурларе

Прилеп

Основно училище "Васил Левски"

100.

Бургас

Сунгурларе

Сунгурларе

Средно училище "Христо Ботев"

101.

Бургас

Царево

Ахтопол

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

102.

Бургас

Царево

Ахтопол

Детска градина "Делфинче"

103.

Бургас

Царево

Царево

Средно училище "Никола Й. Вапцаров"

104.

Бургас

Царево

Царево

Детска градина "Ален мак"

105.

Варна

Аврен

Аврен

Основно училище "Христо Ботев"

106.

Варна

Аврен

Приселци

Основно училище "Д-р Петър Берон"

107.

Варна

Аврен

Синдел

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

108.

Варна

Аксаково

Игнатиево

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

109.

Варна

Аксаково

Кичево

Основно училище "Св. Климент

Охридски"

110.

Варна

Белослав

Белослав

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

111.

Варна

Белослав

Белослав

Основно училище "Св. Патриарх Евтимий"

112.

Варна

Бяла

Бяла

Основно училище "Отец Паисий"

113.

Варна

Варна

Варна

Средно училище "Димчо Дебелянов"

114.

Варна

Ветрино

Ветрино

Средно училище "Христо Ботев"

115.

Варна

Вълчи дол

Вълчи дол

Средно училище "Васил Левски"

116.

Варна

Вълчи дол

Вълчи дол

Детска градина "Здравец"

117.

Варна

Вълчи дол

Генерал Киселово

Детска градина "Надежда Крупская"

118.

Варна

Вълчи дол

Михалич

Обединено училище "Васил Левски"

119.

Варна

Вълчи дол

Стефан Караджа

Основно училище "Св. Климент

Охридски"

120.

Варна

Вълчи дол

Червенци

Обединено училище "Св. Иван Рилски"

121.

Варна

Девня

Девня

Средно училище "Васил Левски"

122.

Варна

Долни чифлик

Голица

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

123.

Варна

Долни чифлик

Гроздьово

Основно училище "Христо Смирненски"

124.

Варна

Долни чифлик

Старо Оряхово

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

125.

Варна

Дългопол

Дългопол

Средно училище "Св. Климент

Охридски"

126.

Варна

Дългопол

Дългопол

Начално училище "Иван Вазов"

127.

Варна

Дългопол

Дългопол

Детска градина "Детелина"

128.

Варна

Дългопол

Медовец

Средно училище "Назъм Хикмет"

129.

Варна

Дългопол

Партизани

Основно училище "Христо Ботев"

130.

Варна

Дългопол

Партизани

Детска градина "Първи юни"

131.

Варна

Дългопол

Цонево

Обединено училище "Христо Ботев"

132.

Варна

Дългопол

Цонево

Детска градина "Пролет"

133.

Варна

Провадия

Блъсково

Обединено училище "Св. св. Кирил и Методий"

134.

Варна

Провадия

Градинарово

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

135.

Варна

Провадия

Житница

Основно училище "Христо Ботев"

136.

Варна

Провадия

Провадия

Първо основно училище "Христо Смирненски"

137.

Варна

Провадия

Провадия

Средно училище "Димитър Благоев"

138.

Варна

Провадия

Провадия

Детска градина "Пролет"

139.

Варна

Суворово

Суворово

Средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

140.

Велико Търново

Велико Търново

Балван

Основно училище "Св. Иван Рилски"

141.

Велико Търново

Велико Търново

Дебелец

Основно училище "Д-р П. Берон"

142.

Велико Търново

Велико Търново

Церова кория

Основно училище "Петко Рачев Славейков"

143.

Велико Търново

Велико Търново

Церова кория

Детска градина "Детски свят"

144.

Велико Търново

Горна Оряховица

Върбица

Основно училище "Васил Левски"

145.

Велико Търново

Горна Оряховица

Поликраище

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

146.

Велико Търново

Елена

Беброво

Основно училище "Христо Ботев"

147.

Велико Търново

Елена

Елена

Начално училище "Иларион Макариополски"

148.

Велико Търново

Елена

Елена

Средно училище "Иван Н. Момчилов"

149.

Велико Търново

Златарица

Горско ново село

Детска градина "Слънце"

150.

Велико Търново

Златарица

Златарица

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

151.

Велико Търново

Златарица

Средно село

Основно училище "Васил Левски"

152.

Велико Търново

Златарица

Средно село

Детска градина "Детелина"

153.

Велико Търново

Лясковец

Джулюница

Обединено училище "П. Р. Славейков"

154.

Велико Търново

Лясковец

Лясковец

Средно училище "Максим Райкович"

155.

Велико Търново

Павликени

Долна Липница

Детска градина "Детски свят"

156.

Велико Търново

Павликени

Павликени

Основно училище "Св. Климент

Охридски"

157.

Велико Търново

Павликени

Павликени

Средно училище "Бачо Киро"

158.

Велико Търново

Полски Тръмбеш

Полски Тръмбеш

Средно училище "Цанко Церковски"

159.

Велико Търново

Свищов

Алеково

Основно училище "Христо Ботев"

160.

Велико Търново

Свищов

Морава

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

161.

Велико Търново

Свищов

Овча могила

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

162.

Велико Търново

Свищов

Свищов

Средно училище "Цветан Радославов"

163.

Велико Търново

Свищов

Свищов

Средно училище "Николай Катранов"

164.

Велико Търново

Свищов

Свищов

Средно училище "Димитър Благоев"

165.

Велико Търново

Стражица

Виноград

Основно училище "Свети Климент Охридски"

166.

Велико Търново

Стражица

Виноград

Част от Детска градина "Гинка Маркова"

167.

Велико Търново

Стражица

Камен

Средно училище "Св. Климент

Охридски"

168.

Велико Търново

Стражица

Стражица

Средно училище "Ангел Каралийчев"

169.

Велико Търново

Сухиндол

Сухиндол

Средно училище "Св. Климент

Охридски"

170.

Велико Търново

Сухиндол

Сухиндол

Детска градина "Соня"

171.

Видин

Белоградчик

Белоградчик

Средно училище "Христо Ботев"

172.

Видин

Белоградчик

Белоградчик

Начално училище "Васил Левски"

173.

Видин

Брегово

Брегово

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

174.

Видин

Брегово

Брегово

Детска градина "Детелина"

175.

Видин

Видин

Видин

Основно училище "Любен Каравелов"

176.

Видин

Видин

Видин

Основно училище "Епископ Софроний Врачански"

177.

Видин

Видин

Видин

Основно училище "Отец Паисий"

178.

Видин

Видин

Видин

Основно училище "Св. Климент

Охридски"

179.

Видин

Видин

Видин

Детска градина "Арабела"

180.

Видин

Видин

Видин

Детска градина "Зорница"

181.

Видин

Видин

Видин

Средно училище "Цар Симеон Велики"

182.

Видин

Видин

Видин

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

183.

Видин

Видин

Видин

Средно училище "Петко Рачов Славейков"

184.

Видин

Видин

Видин

Основно училище "Иван Вазов"

185.

Видин

Видин

Дунавци

Детска градина "Мир"

186.

Видин

Грамада

Грамада

Средно училище "Христо Ботев"

187.

Видин

Димово

Арчар

Средно училище "Христо Ботев"

188.

Видин

Димово

Гара Орешец

Основно училище "Димитър Благоев"

189.

Видин

Димово

Гара Орешец

Детска градина "Снежанка"

190.

Видин

Димово

Димово

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

191.

Видин

Димово

Димово

Детска градина "Слънце"

192.

Видин

Кула

Кула

Средно училище "Васил Левски"

193.

Видин

Ново село

Ново село

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

194.

Видин

Ружинци

Дреновец

Средно училище "Никола Й. Вапцаров"

195.

Видин

Ружинци

Ружинци

Средно училище "Никола Й. Вапцаров"

196.

Видин

Чупрене

Чупрене

Основно училище "Акад. Михаил Димитров"

197.

Враца

Борован

Борован

Основно училище "Отец Паисий"

198.

Враца

Борован

Добролево

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

199.

Враца

Борован

Малорад

Основно училище "Свети свети Кирил и Методий"

200.

Враца

Бяла Слатина

Бъркачево

Част от Детска градина "Червена шапчица"

201.

Враца

Бяла Слатина

Бяла Слатина

Начално училище "Христо Ботев"

202.

Враца

Бяла Слатина

Бяла Слатина

Начално училище "Цани Гинчев"

203.

Враца

Бяла Слатина

Бяла Слатина

Основно училище "Св. Климент

Охридски"

204.

Враца

Бяла Слатина

Бяла Слатина

Средно училище "Васил Левски"

205.

Враца

Бяла Слатина

Габаре

Средно училище "Христо Ботев"

206.

Враца

Бяла Слатина

Попица

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

207.

Враца

Бяла Слатина

Соколаре

Част от Детска градина "Незабравка"

208.

Враца

Бяла Слатина

Търнава

Основно училище "Христо Ботев"

209.

Враца

Враца

Баница

Обединено училище "Христо Ботев"

210.

Враца

Враца

Враца

Средно училище "Козма Тричков"

211.

Враца

Враца

Враца

Начално училище "Иванчо Младенов"

212.

Враца

Враца

Враца

Начално училище "Иван Вазов"

213.

Враца

Враца

Враца

Начално училище "Св. Софроний Врачански"

214.

Враца

Враца

Враца

Основно училище "Васил Левски"

215.

Враца

Враца

Враца

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

216.

Враца

Враца

Враца

Средно училище "Отец Паисий"

217.

Враца

Враца

Враца

Средно училище "Христо Ботев"

218.

Враца

Враца

Враца

Средно училище "Васил Кънчов"

219.

Враца

Враца

Девене

Обединено училище "Св. св. Кирил и Методий"

220.

Враца

Враца

Тишевица

Обединено училище "Св. Климент Охридски"

221.

Враца

Козлодуй

Бутан

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

222.

Враца

Козлодуй

Бутан

Детска градина "Първи юни"

223.

Враца

Криводол

Краводер

Обединено училище "Св. св. Кирил и Методий"

224.

Враца

Криводол

Краводер

Част от Детска градина "Калина Малина"

225.

Враца

Криводол

Криводол

Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"

226.

Враца

Криводол

Ракево

Основно училище "Васил Левски"

227.

Враца

Криводол

Ракево

Детска градина "Калина Малина"

228.

Враца

Мездра

Зверино

Средно училище "Св. Климент

Охридски"

229.

Враца

Мездра

Зверино

Детска градина "Звездичка"

230.

Враца

Мездра

Мездра

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

231.

Враца

Мездра

Мездра

Основно училище "Христо Ботев‘‘

232.

Враца

Мездра

Мездра

Средно училище "Иван Вазов"

233.

Враца

Мездра

Мездра

Детска градина "Детелина"

234.

Враца

Мездра

Мездра

Детска градина "Мир"

235.

Враца

Мездра

Оселна

Част от Детска градина "Звездичка"

236.

Враца

Мизия

Крушовица

Основно училище "Христо Ботев"

237.

Враца

Мизия

Мизия

Основно училище "Цанко Церковски"

238.

Враца

Оряхово

Оряхово

Средно училище " Христо Ботев"

239.

Враца

Оряхово

Остров

Основно училище "Христо Ботев"

240.

Враца

Роман

Роман

Начално училище "Петко Рачов Славейков"

241.

Враца

Роман

Роман

Средно училище "Васил Левски"

242.

Враца

Роман

Роман

Детска градина "Зора"

243.

Враца

Хайредин

Хайредин

Средно училище "Васил Воденичарски"

244.

Враца

Хайредин

Хайредин

Детска градина "Славейче"

245.

Габрово

Габрово

Габрово

Основно училище "Христо Ботев"

246.

Габрово

Габрово

Габрово

Средно училище "Отец Паисий"

247.

Габрово

Габрово

Габрово

Средно училище "Райчо Каролев"

248.

Габрово

Дряново

Дряново

Средно училище "Максим Райкович"

249.

Габрово

Дряново

Дряново

Детска градина "Детелина"

250.

Габрово

Севлиево

Батошево

Част от Детска градина "Мечо Пух"

251.

Габрово

Севлиево

Градница

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

252.

Габрово

Севлиево

Градница

Част от Детска градина "Мечо Пух"

253.

Габрово

Севлиево

Душево

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

254.

Габрово

Севлиево

Душево

Част от Детска градина "Мечо Пух"

255.

Габрово

Севлиево

Крамолин

Основно училище "Св. Солунски братя"

256.

Габрово

Севлиево

Крамолин

Част от Детска градина "Мечо Пух"

257.

Габрово

Севлиево

Петко Славейков

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

258.

Габрово

Севлиево

Севлиево

Основно училище "Христо Ботев"

259.

Габрово

Севлиево

Севлиево

Основно училище "Стефан Пешев"

260.

Габрово

Севлиево

Севлиево

Средно училище "Васил Левски"

261.

Габрово

Севлиево

Шумата

Основно училище "Васил Левски"

262.

Добрич

Балчик

Балчик

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

263.

Добрич

Балчик

Балчик

Основно училище "Антим І"

264.

Добрич

Балчик

Балчик

Средно училище "Христо Ботев"

265.

Добрич

Балчик

Гурково

Детска градина "Дъга"

266.

Добрич

Балчик

Дропла

Детска градина "Добруджанче"

267.

Добрич

Балчик

Оброчище

Средно училище "Христо Смирненски"

268.

Добрич

Балчик

Оброчище

Детска градина "Първи юни"

269.

Добрич

Балчик

Сенокос

Основно училище "Георги Раковски"

270.

Добрич

Балчик

Соколово

Основно училище "Васил Левски"

271.

Добрич

Генерал Тошево

Генерал Тошево

Основно училище "Христо Смирненски"

272.

Добрич

Генерал Тошево

Генерал Тошево

Средно училище "Никола Й. Вапцаров"

273.

Добрич

Генерал Тошево

Генерал Тошево

Детска градина "Пролет"

274.

Добрич

Генерал Тошево

Кардам

Основно училище "Христо Ботев"

275.

Добрич

Генерал Тошево

Кардам

Детска градина "Дъга"

276.

Добрич

Генерал Тошево

Красен

Основно училище "Йордан Йовков"

277.

Добрич

Генерал Тошево

Красен

Детска градина

278.

Добрич

Генерал Тошево

Преселенци

Основно училище "Васил Левски"

279.

Добрич

Генерал Тошево

Спасово

Основно училище "Йордан Йовков"

280.

Добрич

Добричка

Батово

Основно училище "Отец Паисий"

281.

Добрич

Добричка

Ведрина

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

282.

Добрич

Добричка

Дончево

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

283.

Добрич

Добричка

Дончево

Детска градина

284.

Добрич

Добричка

Житница

Основно училище "Стефан Караджа"

285.

Добрич

Добричка

Карапелит

Средно училище "Н. Й. Вапцаров"

286.

Добрич

Добричка

Овчарово

Основно училище "Отец Паисий"

287.

Добрич

Добричка

Победа

Обединено училище "Добри Войников"

288.

Добрич

Добричка

Смолница

Основно училище "Св. Климент

Охридски"

289.

Добрич

Добричка

Смолница

Детска градина

290.

Добрич

Добричка

Стефаново

Обединено училище "П. К. Яворов"

291.

Добрич

Добричка

Хитово

Основно училище "Васил Левски"

292.

Добрич

Каварна

Белгун

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

293.

Добрич

Каварна

Каварна

Основно училище "Йордан Йовков"

294.

Добрич

Каварна

Каварна

Средно училище "Стефан Караджа"

295.

Добрич

Каварна

Септемврийци

Детска градина "Слънце"

296.

Добрич

Крушари

Коритен

Основно училище "Васил Левски"

297.

Добрич

Крушари

Крушари

Средно училище "Христо Смирненски"

298.

Добрич

Крушари

Крушари

Детска градина

299.

Добрич

Тервел

Коларци

Обединено училище "Д-р Петър Берон"

300.

Добрич

Тервел

Нова Камена

Основно училище "Отец Паисий"

301.

Добрич

Тервел

Тервел

Средно училище "Йордан Йовков"

302.

Добрич

Шабла

Дуранкулак

Основно училище "Св. Климент

Охридски"

303.

Добрич

Шабла

Шабла

Средно училище "Асен Златаров"

304.

Кърджали

Ардино

Ардино

Средно училище "Васил Левски"

305.

Кърджали

Ардино

Ардино

Детска градина "Слънце"

306.

Кърджали

Ардино

Ардино

Детска градина "Брезичка"

307.

Кърджали

Ардино

Боровица

Основно училище "Антон Семьонович Макаренко"

308.

Кърджали

Ардино

Бял извор

Основно училище "Христо Смирненски"

309.

Кърджали

Ардино

Горно Прахово

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

310.

Кърджали

Джебел

Джебел

Средно училище "Христо Ботев"

311.

Кърджали

Джебел

Джебел

Детска градина "Изгрев"

312.

Кърджали

Джебел

Джебел

Детска градина "Щастливо детство"

313.

Кърджали

Джебел

Рогозче

Основно училище "Христо Смирненски"

314.

Кърджали

Джебел

Рогозче

Детска градина "Рай"

315.

Кърджали

Джебел

Устрен

Основно училище "Васил Левски"

316.

Кърджали

Кирково

Бенковски

Средно училище "Никола Й. Вапцаров"

317.

Кърджали

Кирково

Бенковски

Детска градина "Мики Маус"

318.

Кърджали

Кирково

Горно Кирково

Детска градина "Дъга"

319.

Кърджали

Кирково

Горски извор

Детска градина "Родопска слава"

320.

Кърджали

Кирково

Добромирци

Детска градина "Снежанка"

321.

Кърджали

Кирково

Дрангово

Основно училище "Васил Левски"

322.

Кърджали

Кирково

Завоя

Детска градина "Кокиче"

323.

Кърджали

Кирково

Кирково

Средно училище "Отец Паисий"

324.

Кърджали

Кирково

Първица

Детска градина "Пролет"

325.

Кърджали

Кирково

Старово

Основно училище "Устрем"

326.

Кърджали

Кирково

Старово

Детска градина "Мир"

327.

Кърджали

Кирково

Тихомир

Основно училище "Васил Левски"

328.

Кърджали

Кирково

Тихомир

Детска градина "Граничар"

329.

Кърджали

Кирково

Фотиново

Основно училище "Христо Смирненски"

330.

Кърджали

Кирково

Фотиново

Детска градина "Слънце"

331.

Кърджали

Кирково

Хаджийско

Детска градина "Мечо Пух"

332.

Кърджали

Кирково

Чакаларово

Основно училище "Иван Вазов"

333.

Кърджали

Кирково

Чакаларово

Детска градина "Пролет"

334.

Кърджали

Кирково

Чорбаджийско

Средно училище "Христо Ботев"

335.

Кърджали

Кирково

Чорбаджийско

Детска градина "Слънце"

336.

Кърджали

Крумовград

Аврен

Основно училище "Михаил Христов"

337.

Кърджали

Крумовград

Горна Кула

Основно училище "Никола Й. Вапцаров"

338.

Кърджали

Крумовград

Гулийка

Основно училище "Христо Ботев"

339.

Кърджали

Крумовград

Каменка

Детска градина "Ран Босилек"

340.

Кърджали

Крумовград

Крумовград

Средно училище "Васил Левски"

341.

Кърджали

Крумовград

Крумовград

Детска градина "Митко Палаузов"

342.

Кърджали

Крумовград

Крумовград

Детска градина "Юрий Гагарин"

343.

Кърджали

Крумовград

Луличка

Основно училище "Васил Левски"

344.

Кърджали

Крумовград

Подрумче

Основно училище "Никола Йонков Вапцаров"

345.

Кърджали

Крумовград

Поточница

Основно училище "Иван Вазов"

346.

Кърджали

Крумовград

Поточница

Детска градина "Радост"

347.

Кърджали

Крумовград

Странджево

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

348.

Кърджали

Крумовград

Токачка

Обединено училище "Пейо К. Яворов"

349.

Кърджали

Крумовград

Токачка

Детска градина "Слънце"

350.

Кърджали

Кърджали

Бойно

Основно училище "Христо Ботев"

351.

Кърджали

Кърджали

Бойно

Част от Детска градина "Снежанка"

352.

Кърджали

Кърджали

Глухар

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

353.

Кърджали

Кърджали

Глухар

Част от Детска градина "Здравец"

354.

Кърджали

Кърджали

Енчец

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

355.

Кърджали

Кърджали

Енчец

Детска градина "Снежанка"

356.

Кърджали

Кърджали

Конево

Основно училище "Гео Милев"

357.

Кърджали

Кърджали

Костино

Основно училище "Иван Вазов"

358.

Кърджали

Кърджали

Костино

Детска градина "Валентина Терешкова"

359.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Средно училище "Владимир Димитров -
Майстора"

360.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Средно училище "Йордан Йовков"

361.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Основно училище "Св. Климент

Охридски"

362.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Средно училище "Отец Паисий"

363.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Средно училище "Петко Рачов Славейков"

364.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Основно училище "Васил Левски"

365.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

366.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Основно училище "Пейо Крачолов Яворов"

367.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Детска градина "Щастие"

368.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Детска градина "Райна Княгиня"

369.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Детска градина "Здравец"

370.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

Детска градина "Дъга"

371.

Кърджали

Кърджали

Миладиново

Основно училище "Христо Ботев"

372.

Кърджали

Кърджали

Миладиново

Част от Детска градина "Слънчев рай"

373.

Кърджали

Кърджали

Мост

Основно училище "Христо Смирненски"

374.

Кърджали

Кърджали

Мост

Детска градина "Кокиче"

375.

Кърджали

Кърджали

Перперек

Основно училище "Паисий Хилендарски"

376.

Кърджали

Кърджали

Перперек

Детска градина "Слънчев рай"

377.

Кърджали

Кърджали

Рани лист

Основно училище "Никола Й. Вапцаров"

378.

Кърджали

Кърджали

Стремци

Обединено училище "Св. св. Кирил и Методий"

379.

Кърджали

Кърджали

Стремци

Детска градина "Мики Маус"

380.

Кърджали

Кърджали

Три могили

Детска градина "Пчеличка"

381.

Кърджали

Кърджали

Чифлик

Основно училище "Максим Горки"

382.

Кърджали

Кърджали

Чифлик

Детска градина "Мечо Пух"

383.

Кърджали

Кърджали

Широко поле

Детска градина "Славейче"

384.

Кърджали

Момчилград

Груево

Основно училище "Никола Й. Вапцаров"

385.

Кърджали

Момчилград

Груево

Детска градина "Слънце"

386.

Кърджали

Момчилград

Звездел

Основно училище "Никола Й. Вапцаров"

387.

Кърджали

Момчилград

Звездел

Детска градина ,,Щастливо детство"

388.

Кърджали

Момчилград

Момчилград

Средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

389.

Кърджали

Момчилград

Момчилград

Основно училище "Д-р Петър Берон"

390.

Кърджали

Момчилград

Момчилград

Детска градина "Щастливо детство"

391.

Кърджали

Момчилград

Нановица

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

392.

Кърджали

Момчилград

Нановица

Детска градина "Пролет"

393.

Кърджали

Момчилград

Равен

Основно училище "Васил Левски"

394.

Кърджали

Черноочене

Габрово

Основно училище "Христо Ботев"

395.

Кърджали

Черноочене

Габрово

Част от Детска градина "Първи юни"

396.

Кърджали

Черноочене

Житница

Част от Детска градина "Знаме на мира"

397.

Кърджали

Черноочене

Комунига

Детска градина "Първи юни"

398.

Кърджали

Черноочене

Паничково

Част от Детска градина "Първи юни"

399.

Кърджали

Черноочене

Черноочене

Средно училище "Христо Смирненски"

400.

Кърджали

Черноочене

Черноочене

Детска градина "Знаме на мира"

401.

Кюстендил

Бобов дол

Бобов дол

Основно училище "Никола Й. Вапцаров"

402.

Кюстендил

Бобов дол

Бобов дол

Средно училище "Христо Ботев"

403.

Кюстендил

Бобов дол

Бобов дол

Детска градина "Дружба"

404.

Кюстендил

Бобошево

Бобошево

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

405.

Кюстендил

Бобошево

Бобошево

Детска градина "Здравец"

406.

Кюстендил

Дупница

Дупница

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

407.

Кюстендил

Дупница

Дупница

Средно езиково училище "Св. Паисий Хилендарски"

408.

Кюстендил

Дупница

Дупница

Основно училище "Неофит Рилски"

409.

Кюстендил

Дупница

Дупница

Средно училище "Св. Климент

Охридски"

410.

Кюстендил

Дупница

Крайници

Основно училище "Христо Ботев"

411.

Кюстендил

Кочериново

Кочериново

Средно училище "Христо Ботев"

412.

Кюстендил

Кочериново

Кочериново

Детска градина "Ален мак"

413.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

Пето основно училище "Христо Ботев"

414.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

Основно училище "Професор Марин Дринов"

415.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

Начално училище "Св. Климент

Охридски"

416.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

Шесто основно училище "Св. Паисий Хилендарски"

417.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

Седмо основно училище "Ильо войвода"

418.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

Основно училище "Даскал Димитри"

419.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

420.

Кюстендил

Невестино

Невестино

Основно училище "Христо Ботев"

421.

Кюстендил

Рила

Рила

Основно училище "Аверкий Попстоянов"

422.

Кюстендил

Рила

Рила

Детска градина "Д-р Тодора Миладинова"

423.

Кюстендил

Сапарева баня

Сапарева баня

Средно училище "Христо Ботев"

424.

Кюстендил

Трекляно

Трекляно

Основно училище "Св. Климент

Охридски"

425.

Ловеч

Априлци

Априлци

Средно училище "В. Левски"

426.

Ловеч

Априлци

Априлци

Детска градина "Априлче"

427.

Ловеч

Летница

Летница

Средно училище "Бачо Киро"

428.

Ловеч

Ловеч

Александрово

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

429.

Ловеч

Ловеч

Дойренци

Детска градина "Кокиче"

430.

Ловеч

Ловеч

Лисец

Част от Детска градина "Люляче"

431.

Ловеч

Ловеч

Ловеч

Основно училище "Св. св. Кирил и Методий"

432.

Ловеч

Ловеч

Ловеч

Основно училище "Панайот Пипков"

433.

Ловеч

Луковит

Дерманци

Обединено училище "Неофит Рилски"

434.

Ловеч

Луковит

Луковит

Средно училище "Алеко Константинов"

435.

Ловеч

Луковит

Луковит

Детска градина "Червената шапчица"

436.

Ловеч

Луковит

Румянцево

Основно училище "Христо Ботев"

437.

Ловеч

Тетевен

Тетевен

Средно училище "Георги Бенковски"

438.

Ловеч

Тетевен

Черни Вит

Основно училище "Георги Бенковски"

439.

Ловеч

Троян

Борима

Основно училище "Васил Левски"

440.

Ловеч

Троян

Дебнево

Обединено училище "Иван Вазов"

441.

Ловеч

Троян

Троян

Основно училище "Иван Хаджийски"

442.

Ловеч

Троян

Троян

Средно училище "Васил Левски"

443.

Ловеч

Троян

Троян

Средно училище "Св. Климент

Охридски"

444.

Ловеч

Угърчин

Лесидрен

Основно училище "Св. Паисий Хилендарски"

445.