начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

Конкурс НОИ

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: Конкурс НОИ

Мнениеот daniela_taneva » 04 Апр 2022, 19:51

Здравейте, предстои ми явяване на тест в НОИ за отдел Пенсии, и отдел Административен бих била много благодарна ако някой има примерни тестове да ми го изпрати на daniela_taneva@abv.bg за да се ориентирам на какво да наблегна. Благодаря предварително.
Поздрави!
daniela_taneva
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Апр 2022, 19:45

Re: Конкурс НОИ

Мнениеот dansita » 04 Фев 2023, 15:00

Здравейте,
Предстои ми тест за длъжност експерт по осигуряването в отдел Пенсии. Ще бъда благодарна, ако някой от Вас разполага с примерни тестове.
dansita
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Фев 2023, 14:58

Re: Конкурс НОИ

Мнениеот earth2204 » 14 Ное 2023, 14:49

Здравейте, предстои ми явяване на конкурс в НОИ, за отдел Пенсии. Бих била много благодарна, ако някой има примерни тестове да ми ги изпрати на earth2204@abv.bg, за да се ориентирам на какво да наблегна. Предварително благодаря!

Поздрави,
Илияна Вангелова
earth2204
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Ное 2023, 14:45

Re: Конкурс НОИ

Мнениеот misha77 » 21 Мар 2024, 11:43

Здравейте, предстои ми явяване на тест в НОИ за отдел Пенсии, ако някой има примерен тест, ще бъда много благодарна да ми го изпрати на lushka77@abv.bg за да се ориентирам на какво да наблегна.
Предварително благодаря!
misha77
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Мар 2024, 11:40

Предишна

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron