начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Разрешаване на спор с ограничени човешки права

Дискусии на тема съдебната власт в България


Разрешаване на спор с ограничени човешки права

Мнениеот georgi_ivanov » 08 Юни 2023, 16:48

Привет,

аз горе-долу разгадах какво става в бекграунда около атаките срещу мен от неизвестно частно разузнаване. Зад силата дадена на частното разузнаване да изземе човешките ми права с долна схема са дали съгласието си моите родители и в играта са и политици.

Опитаха се да ме убият в миналото и продължават с репресии и геноцид срещу мен по западна европа и в България използвайки по някакъв начин сила дадена им от моите родители, които са ме предали заедно със съдействието на политици.

Много моля, за информация какво да преприема, за да изкарам цялата истина? Как мога да се защитя?

Съдебната система в страната е компрометирана щом успяха частното разузнаване да си издействат специално секретно оръжие, с което да ми спрат развитието за години и за малко да ме убият дори. Късметлия съм, че съм жив след това, което ми направиха.

По какъв начин да се откажа от правата на моите родители, които имат спрямо мен, за да падне дадената сила на частната разузнавателна служба да взема решения от мое име за моята съдба и живот? Много моля за честни и добре структурирани отговори. Ако ми кажете, че съм за лудницата мога да ви пратя малко документи, за да видите дали съм точно за лудницата???? Аз си имам доказателства за присъствието на това частно разузнаване и това, че правят хаос, създават смут отвсякъде, настроват хора срещу мен, психически атаки, тормоз, унижения и т.н. с цел тотално унищожение. Искам да ми дадете информация какво, кък, къде мога да направя, за да изкарам цялата истина, да предприема действия за самозащита и да сваля правата на моите родители върху мен, с които са ми иззели човешките права и са ги дали на частната разузнавателна служба. Необходимо е да се предприемат действия за самозащита, за да мога да поема контрола върху живота си в свои ръце без да имам правни ограничения от частна разузнавателна служба посредством техни агенти и подслушвателни устройства. Трябва да ви е ясно, че съдебната система в България е компрометирана. Единственият ми шанс са международни организации и международното право. Всичко в България е тотално опорочено, тъй като са замесени политици в случката. Трябват ми насоки, напътствия и решения, за да си върна живота в ръцете и тези, които са ми отнели човешките права да пият една студена вода. Със сигурност говорим за тотално предателство.

Моля, за информация и преди да ме наречете куку мога да ви пратя малко доказателства да видим дали съм куку?? Това е такава долна схема невиждана и нечувана никъде по света и е вървяло това с години. Трябват ми насоки за правна самозащита срещу атака от близки хора, на които съм имал доверие, които са ме предали. Отказ от наследство достатъчно основание ли е да им отпаднат правата им върху мен за налагане на правно ограничение и отдаването им на частна агентура?

Благодаря!
georgi_ivanov
Младши потребител
 
Мнения: 86
Регистриран на: 14 Мар 2011, 10:58

Re: Разрешаване на спор с ограничени човешки права

Мнениеот depresiran » 19 Мар 2024, 13:12

какви биха били мотивите да ви прецакват живота?примерно имате технология която би променила статуквото,би подкопала някакви корупциони схеми и т.н.-ако нямате такава информация вероятно си внушавате някакви неща!все пак някой да влага ресурс да следи другиго трябва да има причина ..
а иначе хората са си зли по начало и с това трябва да свикнете!
Може да пратите сигнал до национално бюро да проверят дали са използвани СРС срещу вас-но има софтуери които могат да подслушват и шпионират телефона ви без да бъдат проследени!
Успех!
depresiran
Младши потребител
 
Мнения: 60
Регистриран на: 31 Май 2017, 20:11


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


cron