начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

назначаване в съдебната система-преса

Дискусии на тема съдебната власт в България


Мнениеот Гост » 31 Дек 2005, 17:30

Като юрист завършил в СУ , смяташ ли че е редно да се изразяваш така ?
" Боли ме фара "- можеш да използваш на село .
селянин!
Гост
 

Мнениеот Гост » 31 Дек 2005, 18:12

Anonymous написа::lol:Не знам защо всички убиждате проф.Воденичаров.Мисля че той на никой нищо не е сторил , най-малкото е убидил някой.На никой от вас ЧЕСТНИ , УМНИ .... - АДВОКАТИ не прави чест това да го убиждате публично .Нали знаете за убида какво става ?
Искам да ви обясня нещо - във форума на Лекса трябва да изразите мнението си , а не да бълвате убиди.
Сигурна съм че и вие не сте цвете за мерисане.
g/ :lol: :oops: убидени ли сте, или обидени мили колеги от СУ? Ние от ЮЗУ сме адвокати и сме доволни. Имаме си и следователи и прокурори , а съдии от ЮЗы. Интересното е, че само от СУ сте малко злобнички... А ние Ви обичаме!!! :P Колеги сме!! И Возеничарови познаваме и други хора. А защо ли те едва ли не се срамуват , че някои от тях преподават в други ВУЗове, други пък са запозначи в ЮЗУ, а са завършили в СУ. Що така бе , Миме? Честита Нова Година !!!
Гост
 

Мнениеот Гост » 31 Дек 2005, 18:18

Anonymous написа:колеги не сте прави за Плевенския съд. Там има много стойностни съдии и в Районен и в Окръжен, но не мисля че би било етично да им цитирам имената оп форумите, за да не си помисли някой че си правят реклама. Хората, за които пиша са много добри професионалисти, за които вземането на пари е чуждо. Лошото е , че в същия този съд има и от другите, които ката цяло съ малцинство, но всички виждат тях.
Колеги, адвокатка съм и съм от Плевен :lol: Много съм доволна от всички съдии, прокурори и т.н.
Гост
 

Мнениеот Гост » 31 Дек 2005, 18:18

Anonymous написа:колеги не сте прави за Плевенския съд. Там има много стойностни съдии и в Районен и в Окръжен, но не мисля че би било етично да им цитирам имената оп форумите, за да не си помисли някой че си правят реклама. Хората, за които пиша са много добри професионалисти, за които вземането на пари е чуждо. Лошото е , че в същия този съд има и от другите, които ката цяло съ малцинство, но всички виждат тях.
Колеги, адвокатка съм и съм от Плевен :lol: Много съм доволна от всички съдии, прокурори и т.н.
Гост
 

Мнениеот магистрат от СУ » 31 Дек 2005, 18:41

"Вие не трябва да убиждате Воденичарови публично , а да изразите мнението си .Това е целта на форума .И към тези дето са завършили СУ искам да им кажа да се научат да пишат грамотно !
Не може всички да завършат СУ .Затова е създаден и ЮЗУ,ВТУ ,УНСС И др."
И вие, мили колеги, завършили ЮЗУ, УНСС, Русенски технически и пр.ПУЦ се научете да пишете правилно, защото за разлика от всички вас, ние в СУ сме влезли с изпити и то истински, а не някакви измислени и сме се конкурирали с оценки над 5,50, а не с 2 и половина и 3, за класиране в ЮФ.
П.п.Относно правописа на думата "убиждам" / виж Нов правописен речник на българския език, изд."Хейзъл" / по скоро ние от СУ бихме казали, че се пише "обиждам"! :twisted: Глаголът произлиза от "обида".И тъй като очевидно уважаемите колеги от "елитните" ЮФ не са запознати с правописа на последната, очевидно и толкова са запознати и с правото / виж глава втора, раздел VІІ, чл.146 от НК / :!:
магистрат от СУ
 

Мнениеот rethera » 31 Дек 2005, 19:36

Anonymous написа::lol:Не знам защо всички убиждате проф.Воденичаров.Мисля че той на никой нищо не е сторил , най-малкото е убидил някой.На никой от вас ЧЕСТНИ , УМНИ .... - АДВОКАТИ не прави чест това да го убиждате публично .Нали знаете за убида какво става ?
Искам да ви обясня нещо - във форума на Лекса трябва да изразите мнението си, а не да бълвате убиди.
Сигурна съм че и вие не сте цвете за мерисане.



А вие самият осъзнавате ли как изглеждате в очите на околните с този си правопис. Като гледам как пишете Убида с У вместо с О, то сигурно по същия начин пишете и Усъждане, Усиновяване, че даже и Утвод. :)
Първо овладейте българския правопис, пък тогава правете забележки на другите!
rethera
 

Мнениеот Гост » 01 Яну 2006, 15:28

Anonymous написа:Като юрист завършил в СУ , смяташ ли че е редно да се изразяваш така ?
" Боли ме фара "- можеш да използваш на село .
селянин!


Ти къде си мислиш, че си бе, сноб?! В България всички сме селяни, защото тя е едно голямо село! Фактът, че пиша в български форум означава, че съм на село. Какво си мислиш, че си гражданин?! Мнението ти, достатъчно добре показва комплексите ти и селския ти манталитет, въпреки, че имаш претенции и си мислиш, че си се отърсил от селото, като четеш Достоевски или там каквото четеш, интелектуалецо ... Колко примитивно!
Гост
 

Мнениеот Гост » 02 Яну 2006, 01:53

мисля че една правописна грешка не значи нищо !
Нормално е всеки да се обърка , нали !
няма безгрешни хора !
пък и както казахте всички не можем да сме умни като вас , т.к. не сме завършили СУ.
що се отнася до това колко разбираме от право , то не се безпокойте за това !не е важно кой университет си завършил , а какво знаеш.Мисля че има много знаещи магистрати получили образованието си в други ВУЗ-ве.
Що се отнася до проф.Воденичаров - когато постигнете това което е постигнал и го надминете тогава можете да говорите за него .
Гост
 

Мнениеот Гост » 02 Яну 2006, 10:49

Anonymous написа::lol:Не знам защо всички убиждате проф.Воденичаров.Мисля че той на никой нищо не е сторил , най-малкото е убидил някой.На никой от вас ЧЕСТНИ , УМНИ .... - АДВОКАТИ не прави чест това да го убиждате публично .Нали знаете за убида какво става ?
Искам да ви обясня нещо - във форума на Лекса трябва да изразите мнението си , а не да бълвате убиди.
Сигурна съм че и вие не сте цвете за мерисане.
Стига колеги сме се заяждали! Явно "убидения" е магистрат и така си пише човека. На него му се смеят. Така ще има с кого да се подиграват хората....
Гост
 

Мнениеот xx » 02 Яну 2006, 15:37

Az bjaj ot NBU i Vodeni4arov mi e lubimijat profesor, be6e edinstvenijat s 4uvstvo za jumor, jubav maj, znae frenski perfektno i puska6e i jora, koito ne znaeja mnogo, no kato gi vide6e , 4e pove4e ot tjaj ne stava, na jivota gleda profesionalno, a ne se zajajda6e kato Petko Popov ili Djerov ili Vladimirov dori, vapreki 4e Vladimirov be6e sa6to simpati4en posvoemu.
xx
 

Мнениеот oho_boho » 02 Яну 2006, 16:35

магистрат от СУ написа:"Вие не трябва да убиждате Воденичарови публично , а да изразите мнението си .Това е целта на форума .И към тези дето са завършили СУ искам да им кажа да се научат да пишат грамотно !
Не може всички да завършат СУ .Затова е създаден и ЮЗУ,ВТУ ,УНСС И др."
И вие, мили колеги, завършили ЮЗУ, УНСС, Русенски технически и пр.ПУЦ се научете да пишете правилно, защото за разлика от всички вас, ние в СУ сме влезли с изпити и то истински, а не някакви измислени и сме се конкурирали с оценки над 5,50, а не с 2 и половина и 3, за класиране в ЮФ.
П.п.Относно правописа на думата "убиждам" / виж Нов правописен речник на българския език, изд."Хейзъл" / по скоро ние от СУ бихме казали, че се пише "обиждам"! :twisted: Глаголът произлиза от "обида".И тъй като очевидно уважаемите колеги от "елитните" ЮФ не са запознати с правописа на последната, очевидно и толкова са запознати и с правото / виж глава втора, раздел VІІ, чл.146 от НК / :!:


Магистрате, това кака Донка от Свищов ги пише! И пуска постинг ту в защита, ту против Воденичарови! Нея всеки в този форум я подзнава - по неграмотността, правно и езикова! Така че всичко бих простил през новата година, но не и неграмотностста на Донна2 :wink:
А за Водинечарови всичко се каза, така че не желая и аз да ги "У"биждам!
oho_boho
Потребител
 
Мнения: 477
Регистриран на: 31 Дек 2005, 01:00

Мнениеот донна2 » 02 Яну 2006, 17:20

Ако не бяха ми се обадили да погледна тая тема наистина нямаше и хабер да си имам от нея ,особенно от последния пост признавам искрено се смях .Темата не ме интересува .
Кой къде го назначават също,кой на кого е роднина тоже така ,че бъркаш адресата .

oho_boho вярно ,е че всички ме познават ,вярно е също ,че аз не пиша като гост ,вярно е че съм една от най-добрите ,които пишат тука ...вярно е ,че последно време пиша рядко.

Охо бохо като се се хванал за правописа ,защо не погледнеш своя не се пише "подзнава" :P

Вярно е, че на някои хора им се гледка сеир ,ами идете в някое шоу ,защото ВЯРНОТО Е ,ЧЕ ГРУПА НЕЗНАЙНИ ЛИЧНОСТИ ИЗЯВЯВАЩИ СЕ КАТО ГОСТ ,ОХО БОХО И ДР. ПРЕВЪРНАХА ФОРУМА ВЪВ СЕИРДЖИЙНИЦА.

Всичко тава за жалост...,някога тук във тоя форум имаше предложение да пишат само регистрирани потребители ,аз бях против ,сега си корегирам мнението за жалост.
донна2
 

Мнениеот oho_boho » 02 Яну 2006, 17:41

На лъжата краката са къси, Донна222 - всеки, който сравни твоите постинги, ще забележи, че са написани еднакво езиково неграмотно. И никой друг като теб не поставя препинателни знаци с един отстъп от думата. Не можах обаче да разбера кой е сеерджията в този форум - в единият постинг само подклаждаш естествената нетърпимост на хората от наглостта на Воденичарови, а в другия ги защитаваш - толкова си ни пределно ясна. И не дей да пълниш форума с глуповати отговори, защото няма да ти отговарям!Аз вече съм регистриран, така че можем да поспорим по правни теми, но като съм чел твои изказвания, не виждам защо да си губя времето. :D
oho_boho
Потребител
 
Мнения: 477
Регистриран на: 31 Дек 2005, 01:00

Мнениеот донна2 » 02 Яну 2006, 17:46

:lol: :lol: :lol: Смешен си ми изложи се охо бохо , няма какво да спориш с мен по правни теми не си ми от класа :lol: :lol:
донна2
 

Мнениеот донна2 » 02 Яну 2006, 17:54

Между другото другарю следовател охо бохо обърнисе се към модераторите ,поискай им IP/жалко във стария форум се виждаха / на потребителите писали интересуващите постове и ще разбереш интересни неща.
Ама много интересни :lol: :lol:

Смях .. :lol: :lol: :lol: ай стига ,че се превивам вече ,намери си друга жертва ...комплексииииииии... :lol: :lol: :lol:
донна2
 

Мнениеот Гост » 02 Яну 2006, 20:15

xx написа:Az bjaj ot NBU i Vodeni4arov mi e lubimijat profesor, be6e edinstvenijat s 4uvstvo za jumor, jubav maj, znae frenski perfektno i puska6e i jora, koito ne znaeja mnogo, no kato gi vide6e , 4e pove4e ot tjaj ne stava, na jivota gleda profesionalno, a ne se zajajda6e kato Petko Popov ili Djerov ili Vladimirov dori, vapreki 4e Vladimirov be6e sa6to simpati4en posvoemu.
Аз пък Петко Попов го харесвам! 2 пъти ме скъса с усмивка! 8)
Гост
 

Мнениеот rethera » 02 Яну 2006, 20:41

И мен също!
rethera
 

Мнениеот Гост » 05 Яну 2006, 09:39

Anonymous написа:Като юрист завършил в СУ , смяташ ли че е редно да се изразяваш така ?
" Боли ме фара "- можеш да използваш на село .
селянин!


Вярно е , че колегата е малко груб, но иначе е абсолютно прав, а за езика - БАтето навремето казваше да му кацнат на самолетоносача, и всички журналисти му се радваха, а сега няма Бате,няма бисери
Гост
 

Мнениеот Андреа » 05 Яну 2006, 16:54

Професор Петко Попов ме скъса и мен...и да си призная имаше защо. Това е един от малкото случаи, за които обвинявам само себе си- знаете, че на студентите винаги преподавателите са им криви.:)
Андреа
 

Мнениеот Гост » 06 Яну 2006, 10:47

oho_boho написа:На лъжата краката са къси, Донна222 - всеки, който сравни твоите постинги, ще забележи, че са написани еднакво езиково неграмотно. И никой друг като теб не поставя препинателни знаци с един отстъп от думата. Не можах обаче да разбера кой е сеерджията в този форум - в единият постинг само подклаждаш естествената нетърпимост на хората от наглостта на Воденичарови, а в другия ги защитаваш - толкова си ни пределно ясна. И не дей да пълниш форума с глуповати отговори, защото няма да ти отговарям!Аз вече съм регистриран, така че можем да поспорим по правни теми, но като съм чел твои изказвания, не виждам защо да си губя времето. :D


Коя е тази Дона, бе, да не би да е ДАниела Дончева от САС, тя е от надарените - мълниеносна кариера, красота и ум - три в едно, неочаквано добра комбинация
Гост
 

ПредишнаСледваща

Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron