начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

назначаване в съдебната система-преса

Дискусии на тема съдебната власт в България


Мнениеот Гост » 11 Яну 2006, 11:59

Все едно коя е. Важното е, че следва да обърне внимание на основното си образование, а не да спори за висше. Още не е стигнала дотам обучението, съдейки по правописа.
Гост
 

Мнениеот Гост » 11 Яну 2006, 15:03

донна2 написа:Ако не бяха ми се обадили да погледна тая тема наистина нямаше и хабер да си имам от нея ,особенно от последния пост признавам искрено се смях .Темата не ме интересува .
Кой къде го назначават също,кой на кого е роднина тоже така ,че бъркаш адресата .

oho_boho вярно ,е че всички ме познават ,вярно е също ,че аз не пиша като гост ,вярно е че съм една от най-добрите ,които пишат тука ...вярно е ,че последно време пиша рядко.

Охо бохо като се се хванал за правописа ,защо не погледнеш своя не се пише "подзнава" :P

Вярно е, че на някои хора им се гледка сеир ,ами идете в някое шоу ,защото ВЯРНОТО Е ,ЧЕ ГРУПА НЕЗНАЙНИ ЛИЧНОСТИ ИЗЯВЯВАЩИ СЕ КАТО ГОСТ ,ОХО БОХО И ДР. ПРЕВЪРНАХА ФОРУМА ВЪВ СЕИРДЖИЙНИЦА.

Всичко тава за жалост...,някога тук във тоя форум имаше предложение да пишат само регистрирани потребители ,аз бях против ,сега си корегирам мнението за жалост.


Пази боже, тук да не е форум за незавършили основно училище? Ама как е възможно юрист да пише така, че да има и претенции отгоре на всичко? Май и аз "особенно ще си корегирам мнението" за нивото на пишещите. Ужас.
Гост
 

Мнениеот Гост » 24 Яну 2006, 22:43

mnogo ste smeshni vsi4ki!
kak ne vi e sram da pishte takiva gluposti!
az sam studentka vav юзу i moga da vi kaja 4e tam se stremiat vsi4ko da e nared- da ni prepodavat profesorite ot СУ,da imame dobra baza i t.n
nali vi e iasno 4e cqla bulgaria ne moje da zavarshi sofiiskia uneversitet.
ne deite da obijdate taka zashtoto ne vsi4ki sa ednakvi.Koito ne u4i ot kadeto i da izleze ostava nekadarnik!
4ao!
Гост
 

Мнениеот гост » 25 Яну 2006, 02:41

То е ясно че който не учи после за нищо няма да става, ама е ясно и нещо друго:
КОЙТО НЕ Е УЧИЛ В СРЕДНОТО УЧИЛИЩЕ НЕ Е ИМАЛ НИТО ЗНАНИЯ НИТО ХУБАВИ БАЛООБРАЗУВАЩИ ОЦЕНКИ И ЗАТОВА НЕ Е МОГЪЛ ДА ВЛЕЗЕ ДА УЧИ В СУ.
НАВРЕМЕТО ТАКИВА ХУБАВЦИ ВСЕ СЕ УРЕЖДАХА ДА УЧАТ 1 ГОДИНА НЯКЪДЕ В ЧУЖБИНА ПЪК ПОСЛЕ СЕ ПРЕХВЪРЛЯХА БЕЗ ИЗПИТ В СУ, А СЕГА НАПРАВИХА РАЗНИ УНИВЕРСИТЕТИ, ЧЕ ДА НЕ СЕ НАЛАГА НА ТЕХНИТЕ ДЕЧИЦА ДА МИЗЕРСТВАТ ДОРИ САМО 1 ГОДИНА ИЗВЪН РБ.
гост
 

Мнениеот Гост » 25 Яну 2006, 23:31

kolega az moga da vi kaja 4e uspehat mi ot srednoto obrazovanie e 6.00 no za sajalenie ne uspiah da vlezna vav su.
az pak shte vi kaja 4e na nai golemite mutri , upravnizi i pro4ie dezata im u4at vav su= za takiva kato men / obiknoveni hora / niama mesta.
Гост
 

Румяна Лилова също е връзкарка

Мнениеот man » 26 Яну 2006, 15:44

Sydiq koito nemoje d arazreshi edno elementarno delo za promqna na familiq na sypruga.I go izprashta kam drug syd ne e sydiq. A ot drugiq syd sydiq s dosta po-golqm ot neiniq staj ot 7 meseca be kazal che tr da se gleda v Sofiq.tAZI DYRJAVA NIKOGA NQMA DA SE OPRAVI S TAKIVA KATO NEQ I MN DRUGI.zATOVA SI OTIVAT MLADITE HORA ZASHTOTO NQMA ZAKONI,NQMA I KOI DA GI SPAZVA :cry:
man
 

Мнениеот ahah a » 26 Яну 2006, 20:34

Така е затова и аз се махнах от БГ заради прекрасните ми впечатления от магистратите. Добре че го има тоя задължителен стаж човек да разбере за какво става въпрос !!!! Но съжалението ми е голямо , че не го знех преди и изобщо нямаше да запиша право в БГ а другаде.
ahah a
 

Мнениеот круела » 01 Фев 2006, 12:33

Боже, милия! Да си беше сменил и месторождението. Ама как ще си промениш манталитета нашенски? Дано не си ти, Ю Кей, защото пак ме ядосваш.
круела
 

е не съм

Мнениеот ahah » 01 Фев 2006, 13:00

Не съм тоя а съма тая.
ahah
 

Мнениеот emigrant » 01 Фев 2006, 19:13

круела написа:Боже, милия! Да си беше сменил и месторождението. Ама как ще си промениш манталитета нашенски? Дано не си ти, Ю Кей, защото пак ме ядосваш.


:lol: Това ми хареса. Напоследък не влизам в тоя форум. Аз казах, каквото имам да казвам! Съжалявам, че не си разбрала, но не съм единствен ... много сме тези, които се махнахме и ставаме все повече.

Форумци, "бъдете патриоти! Направете нещо за родината! Емигрирайте!" (Лозунгът е сръбски, но ми харесва!) Не си губете времето в БГ! Нищо не можете да промените! Системата ще ви смачка! България няма скоро да се оправи! От вас зависи бъдещето на вашите деца - в България няма нито образование, нито здравеопазване, да не говорим за правосъдие! Всичко е прогнило! Бягайте през глава! Нека останат само мафиотите, корумпираните и циганите! :lol:
emigrant
 

Мнениеот Алеко Константинов » 01 Фев 2006, 19:19

emigrant написа:
Форумци, "бъдете патриоти! Направете нещо за родината! Емигрирайте!" (Лозунгът е сръбски, но ми харесва!) Не си губете времето в БГ! Нищо не можете да промените! Системата ще ви смачка! България няма скоро да се оправи! От вас зависи бъдещето на вашите деца - в България няма нито образование, нито здравеопазване, да не говорим за правосъдие! Всичко е прогнило! Бягайте през глава! Нека останат само мафиотите, корумпираните и циганите! :lol:


Нещастник!
Алеко Константинов
 

Мнениеот emigrantka » 05 Фев 2006, 13:58

Така е увеличаваме се в геометрични прогресии.
emigrantka
 

Мнениеот ххх » 06 Фев 2006, 10:15

И аз не съм се запътила за чужбина, за мое огромно съжаление. Тук имам и образование от СУ и стаж от 8 години /юридически/, но не виждам каквито и да било перспективи за децата си. Нямам възможност да живея и работя в голям град заради тях, малки са и не мога да си позволя да се местим, още повече, че не си струва. В съдебната система няма места, които да се заемат с конкурси, на които да се явя. От частна практика не мога да се издържам нормално тук. Нищо друго не ми остава, за което съжалявам, но нямам особено голям избор.
ххх
 

Мнениеот llll » 06 Фев 2006, 10:28

Кои според Вас ще бъдат новите магистрати (виж Протокола от последното заседание на ВСС) - за Търговище
ВИСШИЯТ СЪДЕБЕН СЪВЕТ
Р Е Ш И:

ВЪЗЛАГА на Конкурсните комисии, провели конкурса за младши прокурори да извършат последващо класиране и да вземат решение, с което да определят следващите в класирането кандидати за длъжността “младши прокурор” за РП – гр. Хасково, РП – гр. Сливен и РС – гр. Търговище.
На всичко отгоре, конкурсът беше за мл. прокурори в ОП, а не за РП...
llll
 

Мнениеот xyz » 06 Фев 2006, 10:35

ххх написа: В съдебната система няма места, които да се заемат с конкурси, на които да се явя.


Ами нали са с конкурси? Има много свободни места за районни съдии в страната без конкурси - по документи. Видях ги в сайта на ВСС.
xyz
 

Мнениеот xxx » 06 Фев 2006, 11:09

XYZ, не сте ме разбрали- местата "без конкурси" не са за простосмъртни, а конкурси няма за околността, това личи от контекста на написаното от мен. Това обаче са подробности, идеята е по- различна.
xxx
 

Мнениеот winters » 30 Мар 2006, 17:20

Ха, "...чета и не вярвама на ушите си....?! Колеги форумисти, вие къде живеете. Някой от вас заседавал ли е със съдия Воденичаров и с други, че да направи разлика за професионализъм и пр. Има съдии с повече от 15 години стаж, а не знаят къде и какво да прочетат, за останалото - ...... му, преживява се.
Ехооооооо, обективност, а не субиктивизъм :twisted:
...and justice for all!!!
Защо не мога да си сложа аватар?????
winters
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 27 Фев 2006, 09:01
Местоположение: София

Мнениеот winters » 30 Мар 2006, 17:21

прокурор - ами ти как си станал :D
...and justice for all!!!
Защо не мога да си сложа аватар?????
winters
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 27 Фев 2006, 09:01
Местоположение: София

Предишна

Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron