начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Обучение в Националния институт по правосъдие

Дискусии на тема съдебната власт в България


Мнениеот Гост » 20 Яну 2006, 23:23

Barzali sa, dokolkoto razbrah. A sa6to i ne sa do6li vsi4ki dokumenti, koito se pdoavat v saotvetniq sad, OSS, prokuratura. To trqbva da gi razgleda i Komisiqta , v srada 6te vi glasuvat.
Гост
 

??

Мнениеот Гост » 22 Яну 2006, 18:55

сега последно значи тези подали си документите са гласувани,така ли?
а някой знае ли точно на коя дата ни искат в НИП за "откриване"(ако може така да се нарече)на стажа,тоест нач.дата на която трябва да сме там-гледам има разминавания в мненията-31.01 или 01.02. и час някакъв?
Гост
 

Re: ??

Мнениеот Гост » 23 Яну 2006, 18:06

Гост написа:сега последно значи тези подали си документите са гласувани,така ли?
а някой знае ли точно на коя дата ни искат в НИП за "откриване"(ако може така да се нарече)на стажа,тоест нач.дата на която трябва да сме там-гледам има разминавания в мненията-31.01 или 01.02. и час някакъв?


Започваме на 31 януари от 10 ч. тогава има откриване
Гост
 

Мнениеот Гост » 25 Яну 2006, 09:00

Всички са минали през гласуване във ВСС. Успех колеги и дано се справим.
Гост
 

Мнениеот Гост » 25 Яну 2006, 10:03

Колеги младши прокурори, имам конкретен въпрос към Вас:
от ОП, за където съм гласувана, ми твърдят, че чакат протоколите и други документи от ВП. Идеята им е да встъпя на 01.02 и после да ходя в НИП, което не ми харесва изобщо... Какво е положението ВИ, от кой момент ще встъпите в длъжност, има ли вече встъпили и къде се е случило това?
Гост
 

Мнениеот Гост » 25 Яну 2006, 10:03

Колеги младши прокурори, имам конкретен въпрос към Вас:
от ОП, за където съм гласувана, ми твърдят, че чакат протоколите и други документи от ВП. Идеята им е да встъпя на 01.02 и после да ходя в НИП, което не ми харесва изобщо... Какво е положението ВИ, от кой момент ще встъпите в длъжност, има ли вече встъпили и къде се е случило това?
Гост
 

Мнениеот Гост » 25 Яну 2006, 10:03

Колеги младши прокурори, имам конкретен въпрос към Вас:
от ОП, за където съм гласувана, ми твърдят, че чакат протоколите и други документи от ВП. Идеята им е да встъпя на 01.02 и после да ходя в НИП, което не ми харесва изобщо... Какво е положението ВИ, от кой момент ще встъпите в длъжност, има ли вече встъпили и къде се е случило това?
Гост
 

Мнениеот didi_st » 25 Яну 2006, 10:53

КОЛЕГИ ВКЛЮЧЕНИ СМЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ В ДНЕВНИЯ РЕД НА ВСС ЗА 14.00 ЧАСА С ПРОТОКОЛ №6. НЕ ЗНАМ ЗАЩО КОЛЕГИТЕ ТВЪРДЯТ ЧЕ СМЕ ГЛАСУВАНИ. АЗ ВЧЕРА БЯХ МНОГО РАЗОЧАРОВАНА КАТО НЕ НИ ВИДЯХ В ДНЕВНИЯ РЕД НО ПЕТКАНОВ СИ ЗНАЕ РАБОТАТА. Е ДА СЕ НАДЯВАМЕ ДА ЗАПОЧНЕМ ПОНЕ ОТ НАЧАЛОТО НА ФЕВРУАРИ 2 ИЛИ 3
didi_st
 

Мнениеот Гост » 25 Яну 2006, 14:52

didi_st написа:КОЛЕГИ ВКЛЮЧЕНИ СМЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ В ДНЕВНИЯ РЕД НА ВСС ЗА 14.00 ЧАСА С ПРОТОКОЛ №6. НЕ ЗНАМ ЗАЩО КОЛЕГИТЕ ТВЪРДЯТ ЧЕ СМЕ ГЛАСУВАНИ. АЗ ВЧЕРА БЯХ МНОГО РАЗОЧАРОВАНА КАТО НЕ НИ ВИДЯХ В ДНЕВНИЯ РЕД НО ПЕТКАНОВ СИ ЗНАЕ РАБОТАТА. Е ДА СЕ НАДЯВАМЕ ДА ЗАПОЧНЕМ ПОНЕ ОТ НАЧАЛОТО НА ФЕВРУАРИ 2 ИЛИ 3

Какви Ви 2-3, вече ни се обадиха от НИП / на тези, които ни гласуваха миналата сряда/ да сме в 10.00ч. на 31.01. в института. А и днес ще встъпваме в длъжност.
Гост
 

Мнениеот Гост » 25 Яну 2006, 15:25

Колеги знаете ли ако се обжалва някои от конкурсите, какво ще стане с назначения кандидат ако жалбата бъде уважена
Гост
 

Предишна

Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron