начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Новият Главен прокурор

Дискусии на тема съдебната власт в България


Мнениеот Гост » 20 Яну 2006, 16:45

Anonymous написа: [
Стамболиев не е виновен, че съдът е загубен в превода :lol:
Да ви имам измислената практика по Граждански процес. Стаболиев в момента пише новият ГПК! Дано не ме разочарова, щото имамЕ страшно смешен граждански процес в момента - взели оттук, щипнали оттам, изгубени в превода МУ-ХА-ХА-ХА :lol:
Нали си влизал в съдебна зала ... знаеш за какъв смешен (при това смешен е меко казано) граждански процес става въпрос ... Иначе, претенциите големи ...


Смешни са някои велики преподаватели, когато започнат да се правят на адвокати. За да си направи искането за експертиза му трябва 1 академичен час. Хайде холан. Виждали сме всичко. Ама на клиета му дай да пише "проф." пред името на адваката. Че не знае къде да си направи справките и да си разчете времето в залата - много важно. Съдът е виновен или простия адвокат на противника. Какъвто и ГПК да пишат сега - пишат го на парче. Хайде да видим за 3-4 меисеца какво недоносче ще излезе. Ама добре се плаща.

Извинявам се, за отклонението в темата.
Гост
 

Мнениеот Гост » 20 Яну 2006, 18:26

Абе че Стамболиев е психо е вярно, писа на една колежка шестица по граждански процес щото имала много хубава аура.
Ама не съм сигурен може и да я е свалял.
Гост
 

Мнениеот зрител » 21 Яну 2006, 14:53

Anonymous написа:Абе че Стамболиев е психо е вярно, писа на една колежка шестица по граждански процес щото имала много хубава аура.
Ама не съм сигурен може и да я е свалял.


:) Може не само да я свалял, ами и да я бил вече свалил... :lol:
И стига с тоя виц за аурата ... това съм го чул от 100тина души. А в действителност може някой тъп зубър да го е измислил, понеже Стамболиев му писал добър 4 :lol:
Но тук темата е друга, а тя е, че Борис Велчев - Главен Прокурор е най-голямата смешка, която шоумените от големия "Цирк" (който не знам защо някой зевзеци наричат "Български политически живот"), са правели :lol:
Колко ли е весело да имаш за премиер синът на дугаря Станишев, за главен прокурор внучето на Борис Велчев, за кмет на София бодигарда на Тодор Живков :lol: Не, не е истина! ... Шоуто обещава да е истиснко ... А наздраве! :lol:
Евгения Живкова президент, президент, президент!
зрител
 

Мнениеот lordd » 21 Яну 2006, 21:48

това е възможно най-добрият избор, поне е професионален, а не политически
lordd
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Яну 2006, 21:32

Мнениеот Гост » 21 Яну 2006, 22:09

lordd написа:това е възможно най-добрият избор, поне е професионален, а не политически


Иди виж GP-то си, щото ти явно имаш друг тип проблеми .... Той ще ти каже какво да предприемеш!

Ако това не е политически избор, то не знам ти на какво казваш 'политически избор'. От НДСВ, ДПС и БСП ясно казаха, че стоят зад кандидатурата на тоя палячо!

Ако Велчев е професионалист, то аз съм професионален футболист, щото много обичам да гледам, чета, а понякога и пиша за футбола!
Гост
 

Мнениеот Гост » 21 Яну 2006, 22:40

Anonymous написа:
lordd написа:това е възможно най-добрият избор, поне е професионален, а не политически


Иди виж GP-то си, щото ти явно имаш друг тип проблеми .... Той ще ти каже какво да предприемеш!

Ако това не е политически избор, то не знам ти на какво казваш 'политически избор'. От НДСВ, ДПС и БСП ясно казаха, че стоят зад кандидатурата на тоя палячо!

Ако Велчев е професионалист, то аз съм професионален футболист, щото много обичам да гледам, чета, а понякога и пиша за футбола!

taka si e, absoljutno politi4eski. prosto neznam na kade otiva taja durzava. vsu6nost znam, ama neznam kakvo pravja o6te az tuka.....
Гост
 

Мнениеот Гъдю Балуев » 21 Яну 2006, 23:18

Anonymous написа:
Anonymous написа:
Anonymous написа: Стаболиев в момента пише новият ГПК! Дано не ме разочарова, щото имамЕ страшно смешен граждански процес в момента - взели оттук, щипнали оттам, изгубени в превода МУ-ХА-ХА-ХА :lol:
Нали си влизал в съдебна зала ... знаеш за какъв смешен (при това смешен е меко казано) граждански процес става въпрос ... Иначе, претенциите големи ...


Влизал в съм в съдебна зала със Стамболиев - да знаеш той колко е смешен там :lol:
Гъдю Балуев
 

Мнениеот Гост » 21 Яну 2006, 23:35

E, и какво като е смешен там! Жалко за СУ, защото той им е един от най-добрите! Жалко и за теб! Жалко за бълг. образование
Гост
 

Мнениеот пак Гъдю Балуев » 21 Яну 2006, 23:37

По въпроса за Б. Велчев - преподавал ми е, мисля, че е най-подходящият. Да не би Хр. Манчев, Spartacus Дочев, Нестор Н. Славчо К., Росен Д. или Руско Карагогов :lol: да са хората за тази работа ? Кажете ми един прокурор от ВКП и изобщо "от кариерата", който да става... Или да сложат "стар колега, адвокат, с голям стаж", който... се самопредложил. Бракоразводен лаладжия като Иван Т. ?
пак Гъдю Балуев
 

Мнениеот Гост » 21 Яну 2006, 23:40

Anonymous написа:E, и какво като е смешен там! Жалко за СУ, защото той им е един от най-добрите! Жалко и за теб! Жалко за бълг. образование

Жалко за него, кеф за мен - разбих го по делото. Може пък, както някой каза по-горе - само заради титлата "проф." да е взел парите на хората, предварително знаейки, че нямат никакъв шанс...
Гост
 

Мнениеот Гост » 21 Яну 2006, 23:48

пак Гъдю Балуев написа:По въпроса за Б. Велчев - преподавал ми е, мисля, че е най-подходящият. Да не би Хр. Манчев, Spartacus Дочев, Нестор Н. Славчо К., Росен Д. или Руско Карагогов :lol: да са хората за тази работа ? Кажете ми един прокурор от ВКП и изобщо "от кариерата", който да става... Или да сложат "стар колега, адвокат, с голям стаж", който... се самопредложил. Бракоразводен лаладжия като Иван Т. ?


Ти говори с Джи Пи То си по въпроса ... писна ми от невжи студентчета
Гост
 

Мнениеот Гъдю Балуев » 22 Яну 2006, 08:41

:lol: :lol: :lol:
Гъдю Балуев
 

Мнениеот Гост » 23 Яну 2006, 15:52

НЯКОЙ ОТ ВАС ВСЕ ПАК ПРОЧЕТЕ ЛИ ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА
Гост
 

Предишна

Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron