начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Районен съд-Пловдив

Дискусии на тема съдебната власт в България


Районен съд-Пловдив

Мнениеот d_mavrodieva » 05 Фев 2006, 21:47

Много Ви моля, ако някой зне как мога да направя справка за дело в РС-Пловдив, да ми помогне. Влезнах в официалниа сайт, но нищо не намерих. Благодаря Ви!
d_mavrodieva
Потребител
 
Мнения: 114
Регистриран на: 15 Ное 2005, 14:31

Мнениеот Гост » 06 Фев 2006, 09:37

То още ВКС няма сайт за справки - та районните съдилища ли ще имат? Може и да стане някога - но след 2010 г. (ВАС засега е приятното изключение)
Гост
 

Мнениеот lorelai » 06 Фев 2006, 09:59

С номера на делото отивате в канцеларията на съответния състав на РС-Пловдив, искате съответното дело, те ще ви питат каква сте по делото, вие се преставяте и те ви дават информация. Преди беше доста по-лесно, но сега специално в РС дават справки само на страни по делото или на упълномощени по него лица.
lorelai
Младши потребител
 
Мнения: 34
Регистриран на: 16 Дек 2004, 10:02

Районен съд-Пловдив

Мнениеот d_mavrodieva » 06 Фев 2006, 10:56

Благодаря много колеги!
По принцип правя постоянно справки във сайта на Вас и си мислех, че това е така и при другите сайтове. Но снощи се изненадах доста неприятно :(
Справки по принцип могат да се правят и в сайта на АПелативен съд-Пловдив, но от доста време имат проблем точно с тази опция :evil:
Мисля, че даже и до 2010 няма да се оправим, а какво да говорим за съдебната система!
d_mavrodieva
Потребител
 
Мнения: 114
Регистриран на: 15 Ное 2005, 14:31

Мнениеот Гост » 06 Фев 2006, 19:03

Обадете се по телефона! Аз така си правя справките по делата в Пловдив! нама никакъв проблем!
Гост
 

Мнениеот mari_an » 06 Фев 2006, 20:19

Съгласна съм, че е наложително да се правят справки и по телефона, но точно за Пловдивския Районен -" тцъ ". Виж в малките съдилища справки винаги дават. :)
mari_an
Младши потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: 13 Окт 2005, 18:11


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron