начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

БЕЗСИЛИЕТО НА НАЦИЯТА В ТЪРСЕНЕ НА СПРАВЕДЛИВОСТ

Дискусии на тема съдебната власт в България


БЕЗСИЛИЕТО НА НАЦИЯТА В ТЪРСЕНЕ НА СПРАВЕДЛИВОСТ

Мнениеот penka_zaharieva » 02 Юни 2008, 16:00

ИМАМ ДЕЛО ЗА ПРИЗНАВАНЕ НА УВОЛНЕНИЕТО МИ ЗА НЕЗАКОНОСЪОБРАЗНО,ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА ЗАЕМАНАТА ПРЕДИ УВОЛНЕНИЕТО РАБОТА,И ИЗПЛАЩАНЕ НА СЪОТВЕТНОТО 6-МЕСЕЧНО ОБЕЗЩЕТЕНИЕ.НА 1-ВА И 2-РА ИНСТАНЦИЯ ПЕЧЕЛЯ ДЕЛАТА.НО ВЪВ ВКС-ГУБЯ ДЕЛОТО.ЗАЩО?ЗАЩОТО НА ОТВЕТНИЦАТА СЪПРУГЪТ И Е СЪДИЯ ВЪВ ВКС.КАК ДА ТЪРСЯ ПРАВАТА СИ? ОСВЕН В СТРАСБУРГ?
penka_zaharieva
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Юни 2008, 11:06

Мнениеот Mitanova » 10 Юни 2008, 20:00

Не си платил на когото трябва или не достатъчно....
Mitanova
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Юни 2008, 19:35

Мнениеот Clavdivs. » 10 Юни 2008, 20:19

Mitanova написа:Не си платил на когото трябва или не достатъчно....


Я! А?! Чудо! Аз прогледнах нямам вече проблеми с очите!!!!! Виждам и мъъънички буквички...

Хахахха какво плащане, к'ви пет лева? Дело за незаконно уволнение и "плащане" хахахаххаха смЕх......

Ето такива особи като многоуважената Митанова раздухват митовете за гоооолямото плащане.....
Clavdivs.
Потребител
 
Мнения: 639
Регистриран на: 17 Апр 2007, 13:20

Мнениеот Mitanova » 10 Юни 2008, 21:04

Постингът е модериран, поради това, че:
1./ Участникът продължава да крещи и след като е предупреден за недопустимостта на такова поведение.
2./ Няма нищо общо с тематиката на раздела.

Модератор: mi_lena
Mitanova
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Юни 2008, 19:35

Мнениеот Clavdivs. » 10 Юни 2008, 21:12

Mitanova написа:УВАЖАЕМИ Clavdivs ОЩЕ ВЕДНЪЖ ДОКАЗВАШ ТВЪРДЕНИЯТА МИ ЗА ЛИПСА НА АНГАЖИМЕНТИ.АЗ ПОНЕ СЪМ СЕ РЕГИСТРИРАЛА СЪС СОБСТВЕНОТО СИ ИМЕ И НЕ СЕ КРИЯ ЗАД ПСЕВДОНИМИ И НЕ ВИЖДАМ КАКВО ЛОШО ИМА В ТОВА ЧОВЕК ДА ПОПИТА И СВЕРИ МНЕНИЕ ЗА ПРОБЛЕМА СИ. НИКЪДЕ НЕ ПИШЕ ЧЕ ВЪПРОСИТЕ КОИТО СЕ ПОСТАВЯТ ТУК СЕ ДИСКУТИРАТ И ОБСЪЖДАТ СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ.ТАКА ЧЕ СПРИ ДА ПРЕПРАЩАШ ХОРАТА В ТАЗИ ИЛИ ОНАЗИ ЧАСТ НА ФОРУМА. В КРАЙНА СМЕТКА ТОВА ФОРУМ ЛИ Е ИЛИ МЯСТО ЗА НАМИРАНЕ НА КЛИЕНТИ СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ? АКО НЕ ТИ Е ЯСНО ЗА КАКВО СА ФОРУМИТЕ ПОЧЕРПИ ОПИТ ОТ ODIT.INFO.
СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СЕ РЕГИСТРИРАХ И ПОТЪРСИХ ПОМОЩ ТОЧНО В ТОЗИ ФОРУМ. ЯВНО ТУК ВСИЧКО Е ОПОРОЧЕНО...


Многоуважена г-жа/г-це Митанова. Мисля, че бях пределно ясен като Ви отправих забележка да не пишете само с главни букви в този форум, защото това изразява викане. Не съм изразявал мнение дали е лошо или не да се пита. А Ви препратих в/във /под/форум наказателно право, защото там модератора е безкомпромисен по отношение на "дерящите" се..... както надявам се и модовете на останалите раздели...

:evil:
Clavdivs.
Потребител
 
Мнения: 639
Регистриран на: 17 Апр 2007, 13:20


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron