начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

СЪД ЗА МАЛКИ ГРАЖДАНСКИ СПОРОВЕ

Дискусии на тема съдебната власт в България


Мнениеот bebitor » 15 Авг 2008, 02:09

Най мразя да работя след самодейци :? :? :?
Rara avis in terris
Аватар
bebitor
Активен потребител
 
Мнения: 1851
Регистриран на: 28 Мар 2007, 18:36
Местоположение: Пловдив, Русе

Мнениеот zidaromazach » 15 Авг 2008, 10:51

diaida написа:
Аз сега ще се регистрирам в сайта на ДАНОН и ще ги питам, мога ли да не си купувам млякото и продуктите им, а да ми дадат подробните рецепти да си ги произвеждам сама, но по тяхната технология ...
...

Това за Данон наистина неподходящ пример- Данон-а не е кисело мляко. Пействам тука "Вероятно малко хора знаят, че нашата страна е единствена в света, в която лактобацилус "Булгарикус" запазва естествения си вид, без да мутира, както е в други страни. Затова българинът трябва да консумира българското кисело мляко, а не "Йогурт". Причината за намаляването на лактобацилус булгарикус, която е с най-силно изразено лечебно действие, е защото тя по-бързо вкиселява млякото и то не може да се съхранява дълго време. Затова "Данон" и някои наши производители на кисело мляко са увеличили броя на стрептококус терметфилис и освен това добавят стабилизатори - мляко на прах и желатин, и видоизменена скорбяла. Поради тази причина те могат да бъдат съхранявани дори и два месеца, без да отделят дори 1 лъжица цвик (жълта течност). По-възрастните хора помнят вкуса и мириса на типичното българско кисело мляко, и им е странен вкусът на кисело мляко с чужда закваска..."
Вярно е, че форума не е кулинарен, но е ваканция -време за диети. Дебел адвокат- респектира клиентите. Дебел съдия или прокурор - излага държавата... Имало тайна разработка на ДАНС в която събират данни за магистратите с наднормено тегло и после ще ги провуряват до дупка :D

Както и да е -в цялата тема мернах един приятен проблясък- съд без адвокати.
zidaromazach
Потребител
 
Мнения: 146
Регистриран на: 18 Юли 2006, 13:44

Мнениеот gery » 15 Авг 2008, 11:05

bebitor написа:Най мразя да работя след самодейци :? :? :?

Миличка, да ти кажа с новото ГПК и да искаме, няма как да правим чудеса във въззива! Обаче лошото е, че след това адвоката ще им е виновен! :D
За това не искам да стъпвам в зала. Клиента винаги е по-чел и по-знае от теб, пък ти тая диплома голяма работа, че я имаш! Абе мъка...
gery
Потребител
 
Мнения: 602
Регистриран на: 23 Авг 2001, 19:26
Местоположение: Варна

Мнениеот papacochev » 15 Авг 2008, 14:40

Драги bebitor, сигурен съм, че имате много работа след и преди самодейци, независимо дали те са адвокати. Не мога още да разбера пародията на мненията тук. Мислех си, че целта на този форум е като целите на другите форуми-взаимопомощ и съмети. А се оказва, че някои от пишещите тук си изливат и избиват неосъществените мечти. Какво лошо има човек сам да търси правата си и да го прави търсейки съветите /не строго професионални а общообразователни/ на професионалисти?
papacochev
Младши потребител
 
Мнения: 21
Регистриран на: 01 Авг 2008, 12:46

Мнениеот Гост. » 15 Авг 2008, 16:08

zidaromazach написа:....... Дебел адвокат- респектира клиентите.

:roll: Дано не го вярвате, защото в противен случай имам проблем, гооолям проблем - трябва скорострелно да кача около.... поне 50кг. :? - непосилна задачка... :oops:
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Мнениеот Гост. » 15 Авг 2008, 16:26

ykovachev написа:Айде, нема нужда... Поне да радваш очите на колегите си от мъжки пол :wink:


:lol: :lol: Батерията ми падна... но явно не ми е съдено да респектирам клиентите, а Вие дори не позволявате да направя и опит в това отношение...:? Остава ми само да съскам-ссссссссс........
В този ред на мисли... само да предупредя- след второ неявяване/ без основателна причина, разбира се/- ще последва принудително довеждане!
С най- добри чувства, а и сте на далавера... безплатно е! :lol:
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Мнениеот papacochev » 15 Авг 2008, 16:34

Благодаря господин ykovachev. Съгласен съм с Вас. Това е бон тон. А на някои от госпожите и господата, които по-горе се изказаха саркастично, бих дал с удоволствие съвет в областта на трудовото право, защото знам, че много малко адвокати са специалисти в тази област. а мота практика в нея бих казал, че е голяма.
papacochev
Младши потребител
 
Мнения: 21
Регистриран на: 01 Авг 2008, 12:46

Предишна

Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron