начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

До г-н Керелов

Дискусии на тема съдебната власт в България


Re: До г-н Керелов

Мнениеот donna » 30 Яну 2009, 16:49

г-н Керелов ,нека чуем какво направихте вие за тая държава . Аз лично нищо не съм направила ,освен ,че си плащам данъците .
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: До г-н Керелов

Мнениеот plamen_penev » 30 Яну 2009, 17:10

donna:
Аз лично нищо не съм направила ,освен ,че си плащам данъците.

Уважаемма donna! Не ме разбирайте грешно, не ви наричам "лъжец", но това просто няма как да е верно! Всички ние, от момента на раждането си до момента на смъртта правим нещо за "тая държава". Някои ЗА, други ПРОТИВ. Всички ние правим и нещо ЗА или ПРОТИВ народа си... Според религиозните (аз съм атеист, но също мисля като тях) на човека е предоставено правото на избор, което осмисля живота му. И всеки сам избира (според тях!) дали да застане на страната на Бога или на страната на Дявола.
plamen_penev
Активен потребител
 
Мнения: 1388
Регистриран на: 13 Май 2007, 17:01
Местоположение: Пловдив

Re: До г-н Керелов

Мнениеот GeorgiKERELOV » 30 Яну 2009, 18:06

Ето и нещо за повдигане на настроението на групата. :D

"Районният прокурор от Разлог Валентин Михов е заплашен от дисциплинарно уволнение по искане на инспектората на ВСС. Инспекторите са установили, че той системно не спазва сроковете по делата. Когато не се явявал на съдебни заседания, се оправдавал, че заспал в автобуса, обядът му се проточил, не можел да работи с компютър, нямал достатъчна правна подготовка, бил зает с благотворителна църковна дейност." http://www.segabg.com/online/new/articl ... id=0000101
GeorgiKERELOV
Активен потребител
 
Мнения: 1180
Регистриран на: 07 Фев 2007, 21:19
Местоположение: georgikerelov@yahoo.com

Re: До г-н Керелов

Мнениеот 1968 » 30 Яну 2009, 18:07

Донна, явно Керелов няма с какво да се похвали на юридическото поприще, та затова....то и аз дребни неща само съм дал на държавата - плащам някакви си данъчета, по мои актове са постановени 3 доживотни присъдки/едната без право на замяна/, десетки наказанийца над 10 годинки ЛОС, да не говорим за някакви си пласьорчета и доставченца на наркотичета, които изтърпяват мижави наказанийца от 7-8 годинки..........и т.н. Както виждате все дребни неща.Но Керелов е будната съвест, той се занимава само с глобални неща....цитиране на важни за света статии и други знайни и незнайни неща.къде сме ние в ниското, къде е той, будната съвест....... :lol:
1968
Потребител
 
Мнения: 571
Регистриран на: 21 Окт 2005, 15:02

Re: До г-н Керелов

Мнениеот donna » 30 Яну 2009, 18:21

Г-н Керелов не желае да разбере ,ЧЕ това е правен форум .Което значи/лично мнеие / ,че се разглеждат правни казуси било то административни ,наказателни или граждански. Има други форуми с друга тематика където може да се изяви пейсвайки статии, но той това не иска да го разбере по причини необясними за мен .
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: До г-н Керелов

Мнениеот plamen_penev » 30 Яну 2009, 19:22

Ще ме скъсате от смях!
Ами като толкова го мразите Керелов - не му влизайте в темите! Какъв ви е проблема? Оставете го да си говори сам!
Като гледам обаче статистиките, май темите на господин Керелов са сред най-посещаваните в "Съдебна власт". Следователно са най-интересните за публиката! На! Почитаемата donna е пуснала дори тема посветена СПЕЦИАЛНО на господина!
Извода се налага от самосебе си: адв. Керелов е ЯВЛЕНИЕ в този форум! Това е и причината лично аз да влизам в темите му ежедневно... Ако и да не съм юрист.
Успех господин Керелов! Давайте в същия дух! Ще съобщя и на приятели за този форум!
plamen_penev
Активен потребител
 
Мнения: 1388
Регистриран на: 13 Май 2007, 17:01
Местоположение: Пловдив

Re: До г-н Керелов

Мнениеот ivan_lawyer » 30 Яну 2009, 19:26

Задълбочен е в анализа този човек.
Последна промяна ivan_lawyer на 30 Яну 2009, 23:32, променена общо 1 път
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5232
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: До г-н Керелов

Мнениеот kostadin.iordanov » 30 Яну 2009, 22:52

donna написа:... това е правен форум .Което значи/лично мнеие / ,че се разглеждат правни казуси било то административни ,наказателни или граждански. ...


Интересно, защо не адресирате това Ваше лично мнение спрямо стотиците и дори хиляди други мнения, които се бълват в този форум без каквото и да е правно съдържание? Що се касае до казусите, то позволете да не се съглася с Вас, че тук следва да се обсъждат само юридически казуси, а не например и други въпроси, свързани със структурата, функциите или общественото отразяване на работата на Съдебната власт.
kostadin.iordanov
Потребител
 
Мнения: 646
Регистриран на: 20 Яну 2007, 14:59

Re: До г-н Керелов

Мнениеот ivan_lawyer » 30 Яну 2009, 23:06

Въпросът е не в това дали г-н Керелов е прав или не.
Въпросът е дали г-н Керелов иска да бъде кверулант или не.
Кверулантът е психо-социален тип, описан в психо-социалната литература като човек, постоянно пишещ жалби, убедителни просби, привидно убедителни молби.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5232
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: До г-н Керелов

Мнениеот Pink_Floyd » 30 Яну 2009, 23:29

г-н Керелов , нямам ништо лично против вас... ,но вместо това ние получихме диагноза .
Pink_Floyd
Потребител
 
Мнения: 238
Регистриран на: 09 Яну 2008, 09:58

Re: До г-н Керелов

Мнениеот donna » 31 Яну 2009, 09:16

До Керелов и компания .Значи Керелов ,ако в Пазарджик номератата ти минават тука няма да е така , запази статиите за себе си ,ако има да кажеш нещо кажи инъче на платени драскачи като тебе ...мерси ,преди време питах чия политическа поръчка изпълняваш заливайки форума със весникарщина и сондирайки отстрани мнението на пишещите тук. Самите пишещи както виждаш не са съгласни с теб ,но ти ги нарече как ли не в тая тема.

За Йорданов ,това дето го написа "Що се касае до казусите, то позволете да не се съглася с Вас, че тук следва да се обсъждат само юридически казуси, а не например и други въпроси, свързани със структурата, функциите или общественото отразяване на работата на Съдебната власт." ТУК НЕ Е МЯСТО ЗА ПОЛИТИКА -РАЗБРАХТЕ ЛИ ВИЕ ДВАМАТА! Добре ще е модератора да ви банне ...
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: До г-н Керелов

Мнениеот GeorgiKERELOV » 31 Яну 2009, 09:44

donna написа:До Керелов и компания .Значи Керелов ,ако в Пазарджик номератата ти минават тука няма да е така , запази статиите за себе си ,ако има да кажеш нещо кажи инъче на платени драскачи като тебе ...мерси ,преди време питах чия политическа поръчка изпълняваш заливайки форума със весникарщина и сондирайки отстрани мнението на пишещите тук. Самите пишещи както виждаш не са съгласни с теб ,но ти ги нарече как ли не в тая тема.

За Йорданов ,това дето го написа "Що се касае до казусите, то позволете да не се съглася с Вас, че тук следва да се обсъждат само юридически казуси, а не например и други въпроси, свързани със структурата, функциите или общественото отразяване на работата на Съдебната власт." ТУК НЕ Е МЯСТО ЗА ПОЛИТИКА -РАЗБРАХТЕ ЛИ ВИЕ ДВАМАТА! Добре ще е модератора да ви банне ...


Вече май сме в предистеричен транс. :D
GeorgiKERELOV
Активен потребител
 
Мнения: 1180
Регистриран на: 07 Фев 2007, 21:19
Местоположение: georgikerelov@yahoo.com

Re: До г-н Керелов

Мнениеот donna » 31 Яну 2009, 09:51

Керелав за вас явно важи поговорката .Едно си баба знае едно си баба бае .
Няма да споря с вас ,няма смисъл.
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: До г-н Керелов

Мнениеот kostadin.iordanov » 31 Яну 2009, 09:55

Аз също мисля, че въпроси като тези за структурата, функциите или общественото отразяване на работата на съдебната власт тук трябва да се обсъждат на експертна, а не на политическа основа. В крайна сметка това са все въпроси за съдебната власт, които се отнасят до политиката само доколкото и самите юридически казуси всъщност се уреждат от политически представители.
kostadin.iordanov
Потребител
 
Мнения: 646
Регистриран на: 20 Яну 2007, 14:59

Re: До г-н Керелов

Мнениеот plamen_penev » 31 Яну 2009, 12:58

Тази тема, отворена в чест на господин Керелов, наистина започна да добива истерични параметри! :lol:
Пречее, почитаема donna, защо не вземете да предложите на собственика на форума да позволи въвеждане на нови теми само от вас... и евентуално от system? А ние да благоговеем пред избора ви. Или поне да ви оторизира да цензурирате темите и техните автори?
Казвал съм и друг път, че за мнозина е трудно да излязат от ерата на потайността, елитарщината и контролираните медии и да влязат в ерата на Интернет. Тук цензурата е почти невъзможна. Ако някъде цензурират - ще се отвори друго място и това ще замре... Казвал съм го и пак ще го кажа: Интернет е началото на края на бюрокрацията - такава каквато я познаваме. Интернет + конституционно закрепената правова държава е пътят към истинското демократично общество. Нима не са скок в бъдещето сайтовете на съдилищата? Информацията в тях за всички граждани? Нима може някой да ме манипулира след като мога сам да се уверя каква е фактологията? Без полуграмотни посредници! А това ще се развива! Нима не са в полза на гражданското общество сайтовете на всички общественозначими институции в държавата? Истинската интернет-революция предстои! Още сме само в "подготвителната й фаза".
Няма съмнение, че ще има (и има!) яростна съпротива от страна на свикналите на безотговорност бюрократи. Нормално и разбираемо е... Ще се внасят рестриктивни наредби и закони! Ще се плашат блогъри и форумци! Ще се бият протестиращи! Ще се пускат компромати! C'est la vie! Но кой може да спре еволюцията? :)
Не им обръщайте внимание господин Керелов! Вие сте правият!
plamen_penev
Активен потребител
 
Мнения: 1388
Регистриран на: 13 Май 2007, 17:01
Местоположение: Пловдив

Предишна

Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron