начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Дебат Donna - REVOLUTION (отпадъци от теми-2)

Дискусии на тема съдебната власт в България


Дебат Donna - REVOLUTION (отпадъци от теми-2)

Мнениеот REVOLUTION » 21 Май 2009, 16:09

donna написа:system , като си рекъл конкурсното начало ,кво пречи да е тест и той да се проверява електронно и като чета истерията в темата за конкурса за младши съдии предлагам преди теста всички да минат на психо преглед /ама сериозен/, де на шега де на амйтап ама тия деца участвали в конкурса за младши направо ме стресираха . Веднъж основни неща не зная/простено да им е млади са/ , ама втори път издивяха в темата . :wink:


Така е и на колегите лелки и чички тоже. :lol: Аз като следях темата за конкурса за нотариуси , направо тръпки ме побиха.Толкова елементарни грешки , такава истерия , викам си ударила ги е критическата , ама трябва да е сигурно , че няма нещо повече от хормонален дисбаланс! :lol:
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот donna » 21 Май 2009, 16:53

:mrgreen:
Последна промяна donna на 21 Май 2009, 20:14, променена общо 1 път
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот REVOLUTION » 21 Май 2009, 17:23

donna написа::lol: Революцио ,може да имаш приятел нотариус от новите ,но моята жалба отпътува към ЕСПЧ ,така че си трай и чакай ! И от къде знаеш ,че има грешки когато отговорите на казуса не са публикувани , такива и на съда не бяха представени ?


Ние от Държавния нотариат всичко знаем! :D
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот donna » 21 Май 2009, 17:27

:mrgreen:
Последна промяна donna на 21 Май 2009, 20:14, променена общо 1 път
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот portokal » 21 Май 2009, 17:30

Ще помоля модератора да помести последните изцепки на Револяцията в нотариалната тема ,а тука да изтрие разговора помежду нас двамата.

Що се отнася до мен - няма. :P
Citrus sinensis от семейство Седефчеви
Аватар
portokal
Старши потребител
 
Мнения: 5497
Регистриран на: 13 Яну 2005, 20:36

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот REVOLUTION » 21 Май 2009, 17:44

от donna на 21 Май 2009 02:29 pm
system , като си рекъл конкурсното начало ,кво пречи да е тест и той да се проверява електронно и като чета истерията в темата за конкурса за младши съдии предлагам преди теста всички да минат на психо преглед /ама сериозен/, де на шега де на амйтап ама тия деца участвали в конкурса за младши направо ме стресираха . Веднъж основни неща не зная/простено да им е млади са/ , ама втори път издивяха в темата .



donna написа:Революцио ,темата касае друго ,но явно моите жалби много те дразнят ,ами жалък си това е . А не ти е и работа да се вреш там ,но понеже много знаеш я да видим от къде знаеш отговорите на казуса ,кой ти ги каза и т.н .
Ще помоля модератора да помести последните изцепки на Револяцията в нотариалната тема ,а тука да изтрие разговора помежду нас двамата.


Общо взето , за това иде реч!Присмял се хърбел на щърбел.Но ние си я знаем лел' Donna! :lol: :lol:
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот donna » 21 Май 2009, 17:45

:mrgreen:
Последна промяна donna на 21 Май 2009, 20:14, променена общо 1 път
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот error » 21 Май 2009, 17:58

donna написа::D Портокал ,тебе никой не те пита ,не си модератор:wink:


Portokal е модератор. Аз също мисля, че за да си остане сериозна, темата трябва да се модерира. Вкл. и този пост.
Аватар
error
Потребител
 
Мнения: 458
Регистриран на: 20 Окт 2004, 16:01

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот donna » 21 Май 2009, 18:04

:mrgreen:
Последна промяна donna на 21 Май 2009, 20:13, променена общо 1 път
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот REVOLUTION » 21 Май 2009, 18:16

donna написа:Е като е модератор да си мери думите ,щото тая от като я зная винаги е прекалявала нали така Мире -все пак тук не ти е АДВ /знаеш или се сещаш какво имам предвид /, но в случая се разля ама от всякъде ,на нея отдавна тр. да и е ясно ,че е много трудна за понасяне демек непоносима е . Ако е такава и в съда пази боже от такова чудо .
Помолих разговора с това недоразумение Революцията да се премести това е !
Да допълня личните ми жалби не са работа на тоя нещастник революцията , както и на пловдивската му подгласничке портокал с картинка до ника си не какво да е ,а патица!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
donna пак не си е пила хапчетата и е живото доказателсво , че идеята й за психо преглед е много резонна. :lol: :lol: :lol: Хахахаха , ама най-якото е как доказано най-истеричната персона , съзря истерия в поведението на кандидатите за младши съдии! :mrgreen: Неведоми са пътищата Господни!
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот system » 21 Май 2009, 18:32

Колеги, моля ви, нека не се караме. приех идеята на Дона за психотестовете съвсем сериозно, и то не заради нея или мен, или на Революшън, а заради изискването на закона (поне старият ЗСВ имаше такова, за действащия не съм сигурен ... с оглед авторите :wink: ). Да оставим нотариусите и отново да се заемем с темата. Ако сте съгласни. Дона, Революшън ... мир, а ? :)
system
Активен потребител
 
Мнения: 1873
Регистриран на: 22 Ное 2007, 10:34

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот donna » 21 Май 2009, 20:12

:D Мир няма да има , но понеже помолих модератора ,а той се оказал лицето с ник портокал и патица до ника да изтрие лигавщините на революцията /щото на тоя вчерашен хлапак много неща не са му ясни /и целия дебат с мен ще изтрия моето писане . Това достатъчно ли е?
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот REVOLUTION » 21 Май 2009, 20:45

donna написа:Кукукукуригууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу

:lol: :lol:
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот donna » 21 Май 2009, 20:52

Е ето един за освидетелстване ,зная ,че детето пие много и не е добре с психиката ,когато изпадне в това състояние ,но да манипулира цитати е просто просташко , второ това явно те прави голям мъж и трето дано никога не влезеш в тая система наречена съдебна ,защото ще потвъриш мнеието ми ,че сериозен психотест е задължителен !
Ето затова мир няма да има ,но започвам да се питам това дете пияно ли е или дрогирано ?

И ще помоля модератора с патица до до ника си , тази "прекрасна принцеса" да не трие горния пост на революцията ,щото и тя е участвала в това.

ЕТО ЗА ТИЯ ДЕТО ИСКАТ ДА СЕ ЧУВСТВАТ МЪЖЕ КАТО РЕВОЛЮЦИЯТА ФОРМУЛАТА КАК СТАВА С МАНИПУЛИРАНЕ НА ЦИТАТА :

Код за потвърждение: Избери целия код
[quote="donna"]**** [/quote]
Последна промяна donna на 21 Май 2009, 21:03, променена общо 1 път
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот REVOLUTION » 21 Май 2009, 21:03

donna написа:Е ето един за освидетелстване ,зная ,че детето пие много и не е добре с психиката ,когато изпадне в това състояние ,но да манипулира цитати е просто просташко , второ това явно те прави голям мъж и трето дано никога не влезеш в тая система наречена съдебна ,защото ще потвъриш мнеието ми ,че сериозен психотест е задължителен !
Ето затова мир няма да има ,но започвам да се питам това дете пияно ли е или дрогирано ?

И ще помоля модератора с патица до до ника си , тази "прекрасна принцеса" да не трие горния пост на революцията ,щото и тя е участвала в това.


Хубаво , че "дискусията" се развива чрез писане , защото тука някъде вече лелка доона , вече и е избила пяна на устата и ако трябваше да говори , нищо нямаше да и се разбира , освен някакво гъргорене...гър , ггер, гър , гър.Защо бе госпожа , толкова ли те мързи да идеш до аптеката да си изпълниш жълтата рецепта! :lol: :lol: Притеснявам се за теб , да не дават ексклузивен репортаж в 10.00 по новините , как с разрошена коса щурмуваш някоя зоологическа градина да търсиш , да тепеш патици! :lol: :lol:
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот donna » 21 Май 2009, 21:07

REVOLUTION написа:
donna написа:Е ето един за освидетелстване ,зная ,че детето пие много и не е добре с психиката ,когато изпадне в това състояние ,но да манипулира цитати е просто просташко , второ това явно те прави голям мъж и трето дано никога не влезеш в тая система наречена съдебна ,защото ще потвъриш мнеието ми ,че сериозен психотест е задължителен !
Ето затова мир няма да има ,но започвам да се питам това дете пияно ли е или дрогирано ?

И ще помоля модератора с патица до до ника си , тази "прекрасна принцеса" да не трие горния пост на революцията ,щото и тя е участвала в това.


Хубаво , че "дискусията" се развива чрез писане , защото тука някъде вече лелка доона , вече и е избила пяна на устата и ако трябваше да говори , нищо нямаше да и се разбира , освен някакво гъргорене...гър , ггер, гър , гър.Защо бе госпожа , толкова ли те мързи да идеш до аптеката да си изпълниш жълтата рецепта! :lol: :lol: Притеснявам се за теб , да не дават ексклузивен репортаж в 10.00 по новините , как с разрошена коса щурмуваш някоя зоологическа градина да търсиш , да тепеш патици! :lol: :lol:



Без думи и без коментар . Като изтрезнееш ще мислиш по друг начин.
А сега мода да си свърши работата! Човека не е добре , недай си боже и да е дрогиран ! Детенце , така както си тръгнал по -далече от попрището на младши адвокат няма да стигнеш .
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот REVOLUTION » 21 Май 2009, 21:21

donna написа:Без думи и без коментар . Като изтрезнееш ще мислиш по друг начин.А сега мода да си свърши работата! Човека не е добре , недай си боже и да е дрогиран ! Детенце , така както си тръгнал по -далече от попрището на младши адвокат няма да стигнеш .


Това ли е без коментар и без думи.Хахахахахахаха.Не можеш да подтиснеш истеричните си позиви.Виждам , че полагаш усилие , но явно макар и да съзнаваш свойството и значението на постъпките си , не можеш да ги контролираш. :lol:

П.П
Не крещи срещу монитора , той не е виновен.Просто спазвай лечението си! :lol:
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Нужен е истински дебат за реформиране на съдебната система

Мнениеот system » 21 Май 2009, 21:24

REVOLUTION написа:
donna написа:Кукукукуригууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу

:lol: :lol:

Стига де ... REVOLUTION, моля Ви ...
donna написа:Е ето един за освидетелстване ,зная ,че детето пие много и не е добре с психиката ,когато изпадне в това състояние ,но да манипулира цитати е просто просташко , второ това явно те прави голям мъж и трето дано никога не влезеш в тая система наречена съдебна ,защото ще потвъриш мнеието ми ,че сериозен психотест е задължителен

donna, достатъчно.
Колеги, нека спрем до утре. Предполагам, всички сме уморени и изнервени. Още веднъж моля, donna, REVOLUTION, мислено си стиснете ръцете. Поне временно примирие :oops:
system
Активен потребител
 
Мнения: 1873
Регистриран на: 22 Ное 2007, 10:34


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron