начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

МНОГО ВИ МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ПОМОГНЕ.БЛАГОДАРЯ

Дискусии на тема съдебната власт в България


МНОГО ВИ МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ПОМОГНЕ.БЛАГОДАРЯ

Мнениеот mariooo123456789 » 30 Яну 2018, 18:46

Здравейте на всички.
Имам следния проблем.Преди около 5 години ме хванаха със 0.2гр. марихуана на автогарата във София,като беше образувано досъдебно производство.Когато получих писмото там пишеше че поради липсата ми на предишни провинения няма нито глоби нито нищо,просто бях прекарал 24 часа в районното и това беше. Така понеже съм студент и сега завършвам исках да попитам във свидетелството за съдимост какво ще пише осъждан или неосъждан. Аз мисля че ще бъде 2рото, но ще съм много благодарен някой да ми разясни ситуацията.
Благодаря ви !!!
mariooo123456789
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Яну 2018, 18:40

Re: МНОГО ВИ МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ПОМОГНЕ.БЛАГОДАРЯ

Мнениеот bliznaci1986 » 05 Фев 2018, 13:28

Защо не си извадите свидетелство за съдимост и да кажете и на нас? :)
bliznaci1986
Младши потребител
 
Мнения: 58
Регистриран на: 05 Сеп 2016, 21:49

Re: МНОГО ВИ МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ПОМОГНЕ.БЛАГОДАРЯ

Мнениеот doondie » 05 Фев 2018, 15:41

Главни букви, неясно, дори отчаяно заглавие... Човек ще рече, че кой знае какъв проблем има. :)

Преценили са, че случаят е маловажен, затова дори не е образувано дело. Не си осъждан, дишай спокойно. :wink:
Надявам се, че вече като по-умен, завършващ студент си си взел поука от миналите грешки. Най-малкото трябва да си осъзнал, че наркотиците на никого не са помогнали. Евентуално и да ти е станало ясно, че всичко се връща. Разминало ти се е за това дребно престъпление (цели 2 гр, хаха), но за други - като тютюнопушенето, за което полицията няма да те задържи - ще плащаш в бъдеще със здравето си. А за това давност няма. Както и да е. :)

Предварително честито завършване и успех оттук насетне! о/
'The best way to predict the future is to invent it!'
Аватар
doondie
Потребител
 
Мнения: 529
Регистриран на: 29 Юли 2017, 17:29
Местоположение: Плевен


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron