начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

магистрат-крадец

Дискусии на тема съдебната власт в България


Re: магистрат-крадец

Мнениеот paola77 » 27 Юни 2004, 19:54

ipon, май стигаме до темата за войнстващата посредственост. В цяла България който си има добър бизнес си го управлява и развива, а който не е достатъчно кадърен - натиска се за постове, за да си осигури "хранилка". Може и да не съм права, но моите наблюдения са такива.
paola77
 

Re: магистрат-крадец

Мнениеот донна2 » 27 Юни 2004, 20:12

Силистра ако питате мене някога беше едно /говора за 80г. тогава учих там/ ,сега е съвсем друго всичко е западнало един център що годе във вида от ония 80 г. и нищо друго /другото мой е битака / , а беше хубаво и крепостта и Памук кулак и т.н..........сега като отида се чудя в кое голямо село съм попаднала ,а като си ида в родния град ,то е на 60 км. от Силистра там пък е цяла трагедия ..........хората много отдавна бягат от него район кой към Варна ,кой другаде само да не са там
донна2
 

Re: магистрат-крадец

Мнениеот paola77 » 27 Юни 2004, 20:28

Донна, не си права. Силистра е сега е изключително красив и спокоен град. Особено след реконструкциите по проект "Красива България". Откога не си се връщала? Като се набутахте в София и във Варна, много ли просперирахте? Никъде по света не е прието цялата нация да се струпа в столицата и в два - три по - големи града. Колко време пътуваш от работа до дома си?
paola77
 

Re: магистрат-крадец

Мнениеот донна2 » 27 Юни 2004, 21:47

не съм си ходила от преди 2 седмици , това че позакърпиха центъра на града по проект Красива България Вярно е , аз не споря ,но че си е стил 80 г. също е вярно
и какво му е хубавото на Силистра какво работи там един Лесил и някое друго дребно предприятийце , безработица ужасна , аз не съм нито във Варна нито във София , работата ми е такава че пътувам често и мога да кажа че не е зле да си във Варна и София в първия живях по едно време , в Свищов съм и мога да те уверя че града е прекрасен ,безработицата ниска ,София е наблизо и въобще не съжелявам че напуснах Силистренския край с две думи уредих си живота ,ако бях останала в родното място какво щях да получа ,нищо щях да водя някой и друг развод за по 50 лева
донна2
 

Предишна

Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron