начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Към колегите преминали Административно право в ЮЗУ

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Мнениеот monasi » 09 Юни 2008, 10:01

wu_gambino написа:
wu_gambino,какво да правя в Бургас.При вас ли с колоквиум освобождаваха от изпит,или се бъркам


Да знаеш колко трудно се влиза в БСУ,направо се мъчих 5 лета.Този СТОП тест е много труден.Такива трудни думи ябълка,море,праскова,направо ми скриха шапката

Аз зачеркнах мУре,много се чудех на тая сложна дума


Първо,Николов,уча в СУ,не във "великия" БСУ.

Второ,наистина в БСУ с колоквиум се освобождават от изпит !! и то по гражданско :shock: :shock:Имам достоверна информация ,че миналата година Русчев не е пуснал никого от първия път :lol: :lol:
Само за справка-тази година в СУ от първия път го взеха над 120 души,т.е около половината курс.
Като се замисли човек и за какво им е ГП в БСУ?? Там учат разни мамини келешчета,на които им трябва само диплома по право,за да ги уредят в полицията/следствието.Стига им и бегла представа по наказателно :lol:

А БСУ ти препоръчах като друга "Мека на правото" :lol: :lol:


Извинявайте много, но именно във великия БСУ,изпита по гражданско право при проф.Русчев е доста тежък, достоверната ви информация е прекалено грешна :? . Колокфиума е задължителен и ако не го вземеш въобще нямаш право да се явиш на изпит.
И колега мисля,че трябва да се отървете от предрасъдъците кои в кои университет учи и да не правите такава квалификация :lol: :lol: :lol: .И в СУ да учиш, ако сам не си мотивиран нямаш никакъв шанс т.е всичко е строго индивидуално. :!: :!: :!:
Последна промяна monasi на 09 Юни 2008, 10:06, променена общо 1 път
monasi
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 25 Май 2008, 21:16

Мнениеот pokerman » 20 Юни 2008, 20:56

Недейте да разравяте кошера отново :)
„Ако народът не може да бъде целокупен, лесно ще стане изцяло купен! “
pokerman
Потребител
 
Мнения: 635
Регистриран на: 23 Юни 2006, 00:40

Предишна

Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron