начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Мнениеот esme79 » 29 Фев 2008, 11:00

здравейте.
Изпратих в lekcii.pravo@gmail.com лекции по мчп, които ми бяха изпратени от някого, но за съжаление не си спомням кой точно, а също така и алгоритъпа по мчп.
паролата е vzaimopomosht
Дано да са от полза
esme79
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 26 Ное 2007, 15:23

Мнениеот maya_82 » 20 Май 2008, 17:20

Много ви моля,пратете ми казуси по мчп,ще съм ви много благодарна.
m.kjosseva@gmail.com
или
m.kjosseva@abv.bg
Предварително благодаря!
maya_82
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Май 2008, 17:17

Мнениеот jumz2003 » 23 Авг 2008, 13:44

Проблем ли ще е и аз да получа примерните казуси че имам изпит по МЧП първите дни на септември. jumz2003@yahoo.com Мерси предварително :)
jumz2003
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Авг 2008, 13:30

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот violeta82 » 09 Окт 2008, 14:27

Здражеите,
предстои ми изпит по МЧП при Натов и ще съм ви благодарна ако ми изпратите на e-mail примерни казуси и всичко което може да ми помогне. Прочетох и за някаква схема за решаване на казуса. Жсяка една информация ще ми е полезна. Предварително Ви благодаря.
violetakonstantinova@yahoo.com e моя e-mail.
violeta82
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Окт 2008, 14:21

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот deni4ka » 11 Окт 2008, 20:06

може ли ако не е натрапчиво от моя страна да ми изпратите налични примерни казуси по МЧП при професор Натов на е–майл denisarieva@gmail.com,много ама много ще съм балгодарна :roll:
deni4ka
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Окт 2008, 09:10

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот ssh80 » 14 Окт 2008, 17:07

Колеги моля ви ако имате възможност изпратете и на мен матерялите по МЧП на имейл ssh80@mail.bg .Благодаря предварително.
ssh80
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Окт 2005, 19:44

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот tliubenova » 01 Ное 2008, 11:59

МОЛЯ СПЕШНО ЗА ЛЕКЦИИ НА ПРОФ.НАТОВ ПО МЧП! И НА МЕН МИ ПРЕДСТОИ ГОЛЯМОТО ИЗПИТАНИЕ! МАЙЛ: tliubenova@abv.bg
tliubenova
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Сеп 2007, 12:25

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот klencho » 01 Ное 2008, 14:34

Колеги, моля ако някой може да ми изпрати казусите по МЧП и алгоритъм за решаването им на klencho@abv.bg.Хиляди благодарности!
klencho
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Ное 2008, 14:15

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот vili » 21 Яну 2009, 21:49

Здравейте! Виждам, че отдавна никой не е писал по темата. Аз също се нуждая спешно от лекции по МЧП на проф.Натов и решени примерни казуси. Ще бъда безкрайно благодарна на всеки, който откликне на молбата ми. Адресът ми е
adv.vasileva@abv.bg Материалите са необходими на сина ми, а аз работя като адвокат и от своя страна бих се радвала ако мога да бъда полезна с нещо друго на всеки от вас. Благодаря предварително! А на тези, които ще се явяват на изпит от сърце желая успех и късмет!
vili
Потребител
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Окт 2001, 21:15
Местоположение: Пловдив

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот law_master » 23 Яну 2009, 23:08

аз имам още малко време, но колкото по-рано, толкова по-добре :D Така че ако някой има материаи по МЧП моля да ми ги изпрати на vodka_s_bira@gbg.bg.

Mерси! :D
...И те така...
Аватар
law_master
Активен потребител
 
Мнения: 1153
Регистриран на: 20 Дек 2007, 00:03
Местоположение: Chicago

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот jasonblackmike » 24 Яну 2009, 00:12

Здравейте и аз съм колега студент право в СФ.В момента също се сблъсквам с тотално несистематизираната и разхвърляна материа по МЧП...Много ще съм благодарен ако можете да ми изпратите примерни казуси (решени и не) на jasonblackmike@gmail.com, тъй като не съм от печелившите, ходили при Мусева

Благодаря предварително!
jasonblackmike
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Яну 2009, 00:05

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот jovanrr » 24 Яну 2009, 17:09

Колеги, моля ако някой може да ми изпрати казусите по МЧП и алгоритъм за решаването им на jreckoski@yahoo.com,Предварително Ви благодаря.
jovanrr
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Яну 2009, 16:48

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот Tisho_Sv » 25 Яну 2009, 21:24

Колеги, влезте в e-maila, който колегата esme79 е предоставил най-горе на тази страница от темата, казуси и алгоритъм за решаването им няма, или поне аз не открих, но има страхотни лекции по МЧП, както и много други материали по всички дисциплини, разработки за държавни изпити...изобщо това е една съкровищница, едно голямо БЛАГОДАРЯ за тези, които са създали това и които изпращат материали там.

П.П. За изпита обърнете внимание на формулите за привързване, тези lex monetaris, lex patriae и всякакви такива тъпотии, защото на последната лекция майче е казал, че от теоретичните въпроси единия ще е да обясним някоя от тези формули. За казуса най-важните въпроси, на които трябва да наблегнете и които ще ви помогнат за решаването му са въпросите за квалификация, компетентност и определяне на приложимото право. Успех!
Tisho_Sv
Младши потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Май 2008, 20:17

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот shizofiut » 25 Яну 2009, 22:18

Наистина, ако някой може да помогне с казуси и алгоритми, плиииийййззз, че сме я загаэили до над гусата.
Благодаря .
shizofiut
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Яну 2009, 16:04

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот Tisho_Sv » 27 Яну 2009, 13:16

Колеги, изпратих алгоритъм и указания за търсене на приложимото право на lekcii.pravo@gmail.com pass: vzaimopomosht
Tisho_Sv
Младши потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Май 2008, 20:17

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот IvoZdravkov » 30 Яну 2009, 00:17

IvoZdravkov
Младши потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Окт 2007, 08:47

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот gery86 » 10 Фев 2009, 14:38

Колеги моля Ви ако имате някакви материали по МЧП - казуси или лекции, ще Ви бъда благодарна ако ми ги изпратите на следния е-майл адрес- gerince86@gmail.com. Става дума за лекции при Натов. Предварително благодаря.
gery86
Младши потребител
 
Мнения: 12
Регистриран на: 19 Мар 2008, 16:55

Re: КАК МИНАВА МЕЖДУНАРОДНОТО ЧАСТНО ПРАВО

Мнениеот milenaaa » 18 Фев 2009, 18:38

ЗАЩО НИКОЙ НЕ ЧЕТЕ НАПИСАНОТО ПО-ГОРЕ??? КОЛЕГИТЕ СА КАЧИЛИ МАТЕРИАЛИТЕ КОИТО ВИ ТРЯБВАТ, НЕ МОЖЕ ЛИ ПРОСТО ДА СИ ГИ ДРЪПНЕТЕ ОТ ТАМ, АМИ ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА СИ РАЗДАВАТЕ МЕЙЛИТЕ! извинявам се ако убиждам някого, обаче е много досадно да пращаш толкова много мейли на различни хора всеки ден, а и все някой ще пропуснеш.
milenaaa
Потребител
 
Мнения: 141
Регистриран на: 03 Яну 2007, 14:54
Местоположение: Бургас/Пловдив

Предишна

Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron