начало
Трима депутати с писма „иди ми, дойди ми“ до Конституционния съд Трима депутати с писма „иди ми, дойди ми“ до Конституционния съд

Лекции Мениджмънт и Маркетинг ЮЗУ?

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Лекции Мениджмънт и Маркетинг ЮЗУ?

Мнениеот jnbibian » 30 Яну 2008, 20:17

Някой колега да има лекции по тез невероятни пълнежи, учени във втори курс право ЮЗУ?
Ще съм много благодарна :roll:
jnbibian
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 21 Юни 2005, 17:49

Мнениеот jnbibian » 01 Фев 2008, 14:47

Брех!
Поне някаква информация за това как преминават?
Тестове ли са или писмени?
Моля ... :roll:
jnbibian
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 21 Юни 2005, 17:49

Мнениеот Гост » 02 Фев 2008, 11:51

Пиши,по тези изпити,от обща култура.Не ти трябват лекции.
Аз така направих по "Комуникации и връзки с обществеността".Паднаха ми се елемнтарни неща,като корпоративен ПР и Манипулация.
Гост
 

Мнениеот gabriela_valerieva » 02 Фев 2008, 19:53

Изпита по мениджмънт е тест, нямам лекции по тази дисциплина, само материали, които намерих в библиотеката- вършат работа. За съжаление изпита по меркетинг незнам как минава- още не съм се явила- сигурно ще ходим заедно :D Успех
gabriela_valerieva
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 21 Апр 2007, 17:24

Мнениеот s.penchev » 02 Фев 2008, 20:03

То пък един университет и ЮФ..... Очудва ме, че някой оттам изобщо търси лекции и чете нещо.
s.penchev
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Май 2007, 10:01

Мнениеот jnbibian » 03 Фев 2008, 02:57

s.penchev написа:То пък един университет и ЮФ..... Очудва ме, че някой оттам изобщо търси лекции и чете нещо.


:arrow: Ами на, никога не е късно човек да се Очуди :twisted:
Ех, родна реч, омайна, сладка ....

advokat_nikolov написа: Пиши,по тези изпити,от обща култура.Не ти трябват лекции.
Аз така направих по "Комуникации и връзки с обществеността".Паднаха ми се елемнтарни неща,като корпоративен ПР и Манипулация.


Аз реших да ходя на Философия ... ще видим какво ще излезе в понеделник
jnbibian
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 21 Юни 2005, 17:49

Мнениеот s.penchev » 03 Фев 2008, 18:26

Eх, родна реч, омайна сладка...
То човек да не натисне клавиш малко встрани от този, който е трябвало. Все ще се намери някой, който да го учи на правопис и правоговор. И ние знаем български, jnbibian. Този път обаче внимавам повече. И занапред ще внимавам, че заядливците с лопата да ги ринеш. Ще се УЧУДЯ ако не последва коментар.
s.penchev
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Май 2007, 10:01

Мнениеот senex » 03 Фев 2008, 18:37

s.penchev написа:То пък един университет и ЮФ..... Очудва ме, че някой оттам изобщо търси лекции и чете нещо.
Познавам няколко доста добри юристи оттам, както и няколко...Явно си е до човека, а не до университет или факултет.
senex
Потребител
 
Мнения: 208
Регистриран на: 04 Сеп 2005, 12:52

Мнениеот bobka » 04 Фев 2008, 02:27

Пенчев, ти що се заяждаш с ПИФ и ЕРКЮЛ, не мога да разбера?! Като едни симпатични измислени анимационни герои си питат най-добронамерено, а ти си тръгнал да се Очудваш.
Ето, виж аз колко съм добра: 8)

http://referati.com/component/option,co ... fo/id,105/

http://referati.com/component/option,co ... fo/id,103/

Щом само с обща култура минава изпитът, то с тези лекции, направо по една докторантура може да запишете, мисля аз.

Успех в покоряването на академичните върхове! :wink:
bobka
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 14 Яну 2007, 04:22

Мнениеот Гост » 04 Фев 2008, 18:07

senex написа:
s.penchev написа:То пък един университет и ЮФ..... Очудва ме, че някой оттам изобщо търси лекции и чете нещо.
Познавам няколко доста добри юристи оттам, както и няколко...Явно си е до човека, а не до университет или факултет.




Браво,senex! За това те уважавам тебе.


Ало,Пенчев,пише ти един пеналист второкурсник от ЮЗУ.Айде да си мерим пишките по НП да видиш кой търсел и кой намирал.И да видиш що е Руское углавное право и кой е Ники Таганцев,В. Макашвили. Ще те запозная и с много други.

Айде,Пенчев,каква е разликата между интелектуалните моменти на евентуалния/косвения/ умисъл и престъпната самонадеяност и какво кара съзнанието да "прескочи" или да не "прескочи" осъзнаването на общественоопасния характер на деянието и да "потегли" директно към волевия момент на една от двате форми на вина.

Много хора си мислят,че само във волевите моменти се търси разликата,ама грешат и за това се затрудняват в разграничаването на двете форми на вина.

Все едно,като спре да върви една кола, да търсиш повредата първо във вратата или в седалката.


Хайде,отговори на въпрос задеден от второкурсник от ЮЗУ.
Гост
 

Мнениеот jnbibian » 05 Фев 2008, 00:06

s.penchev написа:Eх, родна реч, омайна сладка...
То човек да не натисне клавиш малко встрани от този, който е трябвало. Все ще се намери някой, който да го учи на правопис и правоговор. И ние знаем български, jnbibian. Този път обаче внимавам повече. И занапред ще внимавам, че заядливците с лопата да ги ринеш. Ще се УЧУДЯ ако не последва коментар.


Коментарът го направихте Вие, колега. :)
Не съм искала да се заяждам.
Думите сами ми дойдоха отвътре като видях поста ви ;)
Всъщност, ако питате мен, висшето образовяние навсякъде вече не може да се мери с това, което беше като завършвах сефте в далечната 19 и найста година :twisted:


bobka Благодаря! Друго си е да си добър и снизходителен :lol:
jnbibian
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 21 Юни 2005, 17:49

Мнениеот Гост » 08 Фев 2008, 13:21

jnbibian написа:
s.penchev написа:Eх, родна реч, омайна сладка...
То човек да не натисне клавиш малко встрани от този, който е трябвало. Все ще се намери някой, който да го учи на правопис и правоговор. И ние знаем български, jnbibian. Този път обаче внимавам повече. И занапред ще внимавам, че заядливците с лопата да ги ринеш. Ще се УЧУДЯ ако не последва коментар.


Коментарът го направихте Вие, колега. :)
Не съм искала да се заяждам.
Думите сами ми дойдоха отвътре като видях поста ви ;)
Всъщност, ако питате мен, висшето образовяние навсякъде вече не може да се мери с това, което беше като завършвах сефте в далечната 19 и найста година :twisted:





bobka Благодаря! Друго си е да си добър и снизходителен :lol:




Глупости на търкалета
Гост
 

Re: Лекции Мениджмънт и Маркетинг ЮЗУ?

Мнениеот emilski » 14 Фев 2008, 14:32

jnbibian написа:Някой колега да има лекции по тез невероятни пълнежи, учени във втори курс право ЮЗУ?
Ще съм много благодарна :roll:




Здравейте,

лошото е,че при доц. Пехливанов при който имате Маркетинг,няма да ви пусне много лесно,трябва да отидете и да си вземете от него лично учебник,за да може да ви се разпише на учебника и да ви даде тема.
Аз съм била лично при него на изпит с тест,вярвай ми ,дори да си му отговорил на всичките въпроси и то вярно ,няма да те пусне.
Иска да си вземеш учебник от него.
А за Мениджмънта ,зависи при кой си,ако си при доц.Биячева,няма да имаш никакви проблеми...
emilski
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:14

Мнениеот jnbibian » 14 Фев 2008, 23:43

Маркетинг - Роза Димитрова
Мениджмънт - Е. Рибарска
Този Пехливанов сефте го чувам ,
а и в конспекта няма негов учебник ...
:roll:
jnbibian
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 21 Юни 2005, 17:49

Мнениеот emilski » 15 Фев 2008, 15:48

jnbibian написа:Маркетинг - Роза Димитрова
Мениджмънт - Е. Рибарска
Този Пехливанов сефте го чувам ,
а и в конспекта няма негов учебник ...
:roll:


И по-добре,че не си го чувал,дори,че нямаш и при него... :roll:
emilski
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:14


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron